LT EN RU
Naujienos

Vežėjų, vykstančių į Rusijos Federaciją, dėmesiui

2012 rugpjūčio 22

Asociacija LINAVA iš neoficialių šaltinių gavo informaciją, kad šiomis dienomis Rusijos Federacijos Smolensko valstybinės autotransporto priežiūros valdybos pareigūnai griežtai kontroliuoja krovinius, gabenamus iš Lietuvos terminalų ir muitinės sandėlių, reikalaudami tokiems vežimams trečių šalių leidimų.

Todėl vežėjams rekomenduojame atkreipti dėmesį atliekant prekių lydinčiųjų ir transporto dokumentų įforminimą Lietuvos terminaluose bei muitinės sandėliuose ir teikti vairuotojams atitinkamas instrukcijas. Ypatingai būtina atkreipti dėmesį į CMR važtaraščio 1, 4 ir 22 grafų pildymą, nes, jeigu pareigūnui kyla įtarimų, kad krovinys gabenamas ne iš Lietuvos terminalo ar muitinės sandėlio, tikrinami kiti dokumentai.

Taip pat primename, kad Asociacija “LINAVA”, siekdama operatyviai spręsti vežėjų problemas Rusijos Federacijoje, yra pasirašiusi sutartį su Rusijos teisinių paslaugų firma Eurazijos transporto operatorių susivienijimas “Evrazoto”.  Sutartyje yra numatyta, jog teisinė pagalba teikiama asociacijos nariams, jei sulaikomos transporto priemonės pasienio postuose ar kelyje. Šios firmos teisininkai reaguoja į nepagrįstus Rusijos kontroliuojančių institucijų pareigūnų reikalavimus dėl trečių šalių leidimų taip pat pareigūnams delsiant išduoti reikiamus dokumentus ar trukdant baigti krovinio pristatymo procedūrą.

Teisinių paslaugų firmos Eurazijos transporto operatorių susivienijimas “Evrazoto” : direktorius Aleksandras Ivanovičius Žigulinas
tel.+79151224545,
e.paštas evrazoto@hotmail.com

Teisininkas Michail Gusev
tel. +79197757872
Krovininio transporto skyrius