LT EN RU
Naujienos

Vežėjus kviečia į Tarptautinį transporto inovacijų forumą

2020 spalio 16

Asociacija „LINAVA“ bendradarbiauja su „Transporto inovacijų asociacija“, kurios pagrindinis tikslas atstovauti transporto ir logistikos įmonių interesus formuojant transporto srities skaitmenizacijos politiką Lietuvoje bei diegiant Europos komisijos priimtą Elektroninės informacijos apie krovinių vežimą (eFTI) reglamentą, kuris iki 2025 metų Lietuvos institucijas ir verslo atstovus įpareigoja dalintis krovinių vežimo informacija elektroniniu būdu (daugiau apie „Transporto inovacijų asociaciją“ galite sužinoti www.tiasoc.lt)

Tai ypač aktuali transporto verslui tema, todėl „Transporto inovacijų asociacija“ organizuoja visos dienos „Tarptautinį transporto inovacijų forumą“ ir „Linava“ narius kviečia jame dalyvauti nuotoliniu būdu arba gyvai nemokamai. Forumas vyks šių metų lapkričio 5 dieną, ketvirtadienį, VGTU „Aula Magna“ salėje, Saulėtekio al. 11, Vilniuje. Forumo tema – „Skaitmeninė transformacija logistikoje: Naujovės, kurios turės esminę įtaką ateityje“.

Forumo metu klausysitės Lietuvos ir užsienio ekspertų pranešimų apie transporto ir logistikos rinkos situaciją bei ateitį, Lietuvos ekonomikos padėtį, strateginius planus ir Lietuvai aktualius EU skaitmeninimo reglamentus pristatys tarptautinių organizacijų (pvz., DTLF) ir valstybinių institucijų atstovai. Planuojame, kad Forumo atidarymo kalbą sakys Lietuvos Respublikos prezidentas kartu su Europos komisare atsakinga už transporto sritį.

Daugiau informacijos rasite prisegtame kvietime bei www.transportoforumas.lt

Lauksime Jūsų dalyvavimo patvirtinimo  http://www.transportoforumas.lt/registracija arba telefonu +370 672 69188.

Registracija būtina, kad mūsų partneriai galėtų garantuoti Jums prieigą prie tiesioginės konferencijos transliacijos internetu arba rezervuoti vietą renginio salėje. Vietos renginio salėje, dėl saugumo reikalavimų, yra labai ribotos, tad pageidaujantiems dalyvauti renginyje gyvai apie tokią galimybę bus praneštą atskiru laišku.

Pagarbiai,

„Linava„ asociacijos Prezidentas Romas Austinskas

„Transporto Inovacijų asociacijos“ valdybos Pirmininkas Jurgis Adomavičius