LT EN RU
Naujienos

Vežėjus kviečia į Vilniaus arbitražo dieną 2019

2019 spalio 09

2019 m. spalio 17 d. Vilniuje vyks kasmetinė arbitražo konferencija  – „VILNIAUS ARBITRAŽO DIENA 2019“, kur bus aptariamos arbitražo aktualijos.

Vilniaus komercinio arbitražo teismas (VKAT) kviečia įmonių vidaus teisininkus, teisės specialistus bei besidominčius arbitražo Lietuvoje ir užsienyje tendencijomis ir aktualijomis į kasmetinę konferenciją VILNIAUS ARBITRAŽO DIENA 2019, kurioje šiemet bus pristatoma tema „Arbitrų nešališkumas, nepriklausomumas ir profesionalumas. Arbitražo institucijų palyginimas“.

Konferencijoje bus aptariami arbitro (ne)šališkumo psichologiniai veiksniai, nepriklausomumo ir nešališkumo arbitraže principų turinys, į ką atkreipti dėmesį arbitro skyrimo metu,  diskutuojama apie arbitrų profesionalumą, taip pat bus palygintos skirtingos arbitražo institucijos (VKAT, ICC, VIAC, LCIA, Šveicarijos).

Dalyviai remdamiesi savo patirtimi ir žiniomis diskutuos įvairiais arbitrų profesionalumą apibūdinančiais ir nulemiančiais klausimais. Stengsimės perteikti įvairių arbitražo proceso dalyvių – arbitrų, advokatų, ekspertų – požiūrį. Bus skiriama laiko ir klausimams bei diskusijai su auditorija.

Data:   2019 m. spalio 17 d.

Laikas: 9:30–17:00

Vieta:   Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Kalba:  lietuvių

Konferencijos dalyvio registracijos mokestis*: 150 EUR + PVM

Vakarienės mokestis :     60 EUR + PVM

* Trečiam ir kiekvienam paskesniam dalyviui iš tos pačios įmonės / organizacijos suteikiama 15 % nuolaida konferencijos dalyvio registracijos mokesčiui (registruojant dalyvius tą pačią dieną)! Nuolaida vakarienės mokesčiui netaikoma.

Paskutinė registracijos diena – 2019 m. spalio 10 d. Vietų skaičius ribotas.

Registruotis galima paspaudus nuorodą:

Visą konferencijos programą galima rasti čia: