LT EN RU
Naujienos

Vienija esančius kelyje

2013 balandžio 18

„Volvo Trucks“ pristatė „Worldtrucker“ programėlę, skirtą vairuotojams, kurią galima naudoti  išmaniaisiais „iPhone“ ir telefonais su „Android“ operacine sistema. Programėlė leis sunkvežimių vairuotojams bendrauti ir dalintis naujienomis kelyje.

 

Programėlė sukurta siekiant palengvinti daugiau nei 20.000 „Worldtrucker“ (angliškai „Vairuotojo pasaulis“) bendruomenės, besilankančios http://www.worldtrucker.com/ internetinėje svetainėje, keitimąsi gyvenimiška ir profesine patirtimis.

 

Vairuotojai galės keistis nuotraukomis, naudingais patarimais kelyje, pavyzdžiui, kur rasti geras, saugias vietas poilsiui, bendrauti tarpusavyje ir kt. Tarp pirmųjų, išbandžiusių naująją programėlę, buvo ir žinoma sunkvežimių vairuotoja Lisa Kelly, „Worldtrucker“ forumo narė, JAV televizijos realybės šou „Ledo kelias“ ir jo tęsinio „Ledo kelias: pavojingiausi keliai“ dalyvė.

„Worldtrucker“ – tai tarptautinė internete veikianti bendruomenė, vienijanti sunkvežimių vairuotojus, nepriklausomai nuo to, kokio gamintojo transporto priemones jie vairuoja. „Worldtrucker“ svetainės turinį kuria visi jos vartotojai. Šiuo metu svetainę aplanko daugiau nei 90.000 lankytojų per mėnesį, joje yra beveik 130.000 nuotraukų. Svetainė pateikiama 19 kalbų. Bendruomenė vienija beveik 22.000 vairuotojų. Nemokamą „Worldtrucker“ programėlę galima parsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“.