LT EN RU
Naujienos

Įvyko asociacijos LINAVA prezidiumo posėdis (apžvalga)

2015 spalio 22

Pasibaigusiame asociacijos LINAVA prezidiumo posėdyje apsispręsta dėl naujos sekretoriato struktūros, patvirtinta būsimo kongreso data ir vieta.

Asociacijos buhalterinę apskaitą tvarkančios įmonės atstovėms pristačius Asociacijos pirmų 9 šių metų mėn. finansinius rezultatus, kalbėta apie skolų išieškojimo situaciją. Nutarta artimiausiu metu šiuo klausimu surengti atskirą susitikimą su skolas išieškančia įmone.

Posėdyje po svarstymo galutinai apsispręsta dėl naujos Asociacijos sekretoriato struktūros, taigi artimiausiai mėnesiais sekretoriato darbuotojų skaičius turėtų sumažėti iki 25.

Svarstant klausimą dėl XXVIII asociacijos LINAVA kongreso datos ir vietos nutarta, kad kongresas vyks š. m. gruodžio 2 d., o nesusirinkus kvorumui gruodžio 16 d. vyktų pakartotinis kongresas. Po diskusijos nubalsuota, kad jis vyks Vilniuje. Apsispręsta, į kongreso darbotvarkę įtraukti Asociacijos finansinės veiklos ataskaitą, Revizijos komisijos I-ojo šių metų pusmečio ataskaitą, Asociacijos 2016 m. biudžeto, Asociacijos nario mokesčio pakeitimų tvirtinimą ir narių pasisakymus.

Asociacijos prezidiumo darbo reglamento ir tarnybinių komandiruočių tvarkos aprašo pakeitimų priėmimas atidėtas iki kito posėdžio.

Taip pat patvirtina VšĮ „Linavos“ mokymo centras“ 2014 m. finansinė ataskaita bei diskutuota dėl būsimos naujos valdybos struktūros.

Viceprezidentas J. Misiūnas pristatė komandiruočių Rusijos pasienio terminaluose ir Baltarusijos transporto savaitės renginiuose rezultatus. Prezidiumo narys Dainius Abramavičius papasakojo apie vizitą transporto ir logistikos parodoje Kinijoje.

Svarstant narystės klausimus nutarta į Asociaciją priimti UAB „Naujosios Akmenės autobusų parkas“, o UAB „Transinesta“ perkelti iš kandidatų į tikruosius Asociacijos narius.

Taip pat patvirtintas sprendimas išmokėti buvusiems LINAVOS revizijos komisijoms nariams jiems priklausiusį užmokestį nuo 2013 m. kovo 5 d. iki 2014 m. gegužės 9 d.

Aptartas klausimas dėl taikos sutarties civilinėje byloje sudarymo, įvertinus teisinę išvadą (pagal ieškovų A. Monkevič, V. Pelėdos, M. Drėgvos pareikštą ieškinį  atsakovams Prekybos namai „Alka“ ir UAB „Luvel transportas“ dėl nuostolių, patirtų pritaikius laikinąsias apsaugos priemones, atlyginimo).