LT EN RU
Naujienos
2017 birželio 01 Supaprastinama į Austriją komandiruojamų darbuotojų registracija (papildyta)

Austrijos vežėjų asociacija AISOE paskelbė informaciją, jog nuo 2017 m. birželio 1 d. įvedami palengvinimai komandiruojamų darbuotojų registracijai Austrijoje.

Plačiau
2017 balandžio 03 SODROS atmintinė dėl A1 pažymų

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba (SODRA) parengė atmintinę apie A1 pažymas, kurios reikalingos komandiruojamiems į Prancūziją ir Austriją darbuotojams.

Plačiau
2017 balandžio 03 Svarbi informacija dėl į Austriją ir Prancūziją komandiruojamų darbuotojų (A1 pažyma)

Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja apie Austrijos ir Prancūzijos teisės aktų pakeitimus, susijusius su reikalavimu pateikti inspekcijos tarnyboms dokumentus, patvirtinančius darbuotojams nustatytą taikytiną teisę socialinės apsaugos srityje (A1 pažyma).

Plačiau
2017 kovo 31 Svarbi informacija dėl A1 pažymos išdavimo

Asociacija „Linava“ informuoja, kad supaprastinamas A1 pažymos išdavimas ir nustatoma nauja, paprastesnė, dokumentų pateikimo tvarka.

Plačiau
2017 kovo 29 Svarbu: A1 pažymos jau išduodamos ir vairuotojams su D viza (kiti palengvinimai, informacija dėl patikrinimų keliuose)

Po nuolatinių susitikimų ir bendradarbiavimo su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Sodros atstovais, asociacijos „Linava“ iniciatyva palengvinamas A1 pažymų išdavimas visiems vairuotojams, o taip pat ši pažyma pradedama išduoti trečių šalių vairuotojams turintiems D vizą.

Plačiau
2016 gruodžio 22 IRU kreipėsi į Italijos ir Austrijos ministrus dėl komandiruojamų darbuotojų teisės aktų sustabdymo

Tarptautinė vežėjų sąjunga IRU kreipėsi į Austrijos ir Italijos ministrus siekdama sustabdyti šiose šalyse netrukus įsigaliosiančius minimalaus darbo užmokesčio komandiruojamiems darbuotojams reikalavimus.

Plačiau
2015 rugsėjo 30 Austrija. Minimalus darbo užmokestis vykdant kabotažinius pervežimus

Pagal Austrijos įstatymus, kabotažo operacijoms taikoma Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 96/71/dėl darbuotojų komandiravimo paslaugų teikimo sistemoje vykdymo užtikrinimo. Tam, kad būtų laikomasi teisės aktų, visas kabotažo operacijas, vykdomas Austrijoje, reikia iš anksto registruoti elektroniniu būdu.

Plačiau
KLAUSK