LT EN RU
Naujienos
2020 gegužės 25 Vairuotojo įgūdžiai – viena iš kelių transporto efektyvumo sąlygų

Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) organizavo nemokamą nuotolinį seminarą „Vairuotojo įgūdžiais paremtas vairavimo efektyvumas kelių transporte“.

Seminaro metu pateikta informacija, kad dažniausia eismo įvykių priežastis yra „žmogiškasis faktorius“, kuris tampa 85,2 proc. visų avarijų priežastimi. Dėl techninių priežasčių įvyksta tik 5,3 proc., dėl infrastruktūros problemų – 5,1 proc., oro sąlygų – 4,4 proc..

Plačiau
2020 gegužės 15 Numatomi IRU internetiniai seminarai

IRU organizuoja nemokamus internetinius seminarus anglų kalba. Artimiausiomis savaitėmis numatomi du seminarai, kurių nuorodos, datos pridedamos žemiau.

Atkreipiame vežėjų dėmesį, kad į seminarus reikia registruotis, trumpa instrukcija prisegama čia;

1 žingsnis 2 žingsnis

Plačiau
2020 gegužės 15 IRU informacija apie saugų krovinių pakrovimą ir transportavimą

Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) organizuotame nemokamame internetiniame seminare „Krovinių pakrovimas ir tvirtinimas saugiam bei efektyviam transportavimui“ kalbėta apie saugų krovinių pakrovimą ir vežimą.

Anot internetinio seminaro organizatorių, didžiausia problema dėl krovinio tvirtinimo iškyla staigiai stabdant, tačiau be techninės problemos iškyla ir finansinė bei teisinė problemos. Krovinys avarijos atveju gali pažeisti tiek sunkvežimį, kuriame yra transportuojamas, tiek ir sutrikdyti aplinkinių eismo dalyvių sveikatą, kas sukuria neigiamas pasekmes įmonei, atsakingai už krovinio pervežimą.

Plačiau
2020 gegužės 13 IRU organizuojami webinarai krovinių vežėjams

IRU informavo, kad organizuoja nemokamus webinarus vežėjams, prie kurių galima prisijungti iš anksto užsiregistravus. Webinarai nemokami, vyks anglų kalba.

Plačiau
KLAUSK