LT EN RU
Naujienos
2018 rugsėjo 20 Logistikos žaidimas kaip ugdymo priemonė – parduok dvigubai daugiau ir greičiau

Rugsėjo 27 d. „Linavos“ mokymų centras organizuoja seminarą skirtą transporto įmonių darbuotojų kvalifikacijos kėlimui pardavimų, bendravimo su klientais ir konfliktinių situacijų sprendimo srityse.

Plačiau
2018 rugsėjo 19 Latvija padidino TIR sistemos garantinę sumą

Informuojame, kad pagal naujai pasirašytą susitarimą, dar viena šalis – Latvija padidino TIR sistemos garantinę sumą iki 100 tūkst. eurų (IRU CAD/GE6193/SDG). Tokia TIR sistemos garantinė suma jau galioja 33 valstybėse.

Plačiau
2018 rugsėjo 19 Kvietimas nariams teikti savo paslaugas

Gerbiami asociacijos nariai, žinome, kad kai kurie iš jūsų dirbate ne tik transporto ir pervežimo sektoriuje, bet turite ir kitų verslų, kur siūlote savo prekes ar paslaugas.

Plačiau
2018 rugsėjo 19 Asociacijoje apsilankė autotransporto veteranai

Šiandien, rugsėjo 19 d., asociacijos generalinis sekretorius M. Atroškevičius susitiko su autotransporto veteranais iš veteranų klubo „Automobilininkas“.

Plačiau
2018 rugsėjo 19 Dėl TIR Kauno padalinio darbo laiko

Informuojame, kad 2018 m. rugsėjo 24, 26 ir 28 dienomis nedirbs asociacijos „Linava“ TIR skyriaus Kauno padalinys. Vežėjai gali išvengti vykimo į TIR skyrius užsakydami TIR knygeles internetu. Internetu užsakomoms TIR knygelės yra pigesnės, o kurjerių tarnyba jas pristato ir paima nemokamai.

Plačiau
2018 rugsėjo 18 Vyriausybė dėl imigrantų kvotų kreipėsi į trišalę tarybą

Vidaus reikalų viceministras Arūnas Gražulis, pavaduojantis ministrą, kreipėsi į Trišalę tarybą, siūlydamas jai nustatyti poreikį arba kvotą, kiek į Lietuvą iš užsienio įleisti trūkstamų darbuotojų palengvintomis procedūromis. Remdamasi Trišalės tarybos sprendimu, Vyriausybė priimtų sprendimą. Taryba tokį siūlymą sukritikavo – nesutarė netgi dėl minimalaus atlyginimo. Rašo portalas 15min.lt

Plačiau
2018 rugsėjo 18 Vilniuje vyks Lietuvos – Kazachstano Mišrios komisijos posėdis

2018 m. rugsėjo 27, 28 d. Vilniuje vyks Lietuvos – Kazachstano Mišrios komisijos tarptautinio susisiekimo kelių transportu klausimais posėdis.

Plačiau
2018 rugsėjo 18 Lietuvos vežėjai skina pergalės vaisius (gauti papildomi Rusijos Federacijos leidimai)

Rusijos Federacijos transporto ministerija 2018 m. papildomai skyrė Lietuvos vežėjams bendrųjų kelionės leidimų, suteikiančių teisę vežti trečiųjų šalių krovinius ir leidimų vežti krovinius į trečiąsias šalis ir iš jų bei bendrųjų ir trečiųjų šalių leidimų vežti keleivius nereguliaraus susisiekimo maršrutais.

Plačiau
2018 rugsėjo 18 „IAA 2018“ parodoje komercinių automobilių gamintojai pristatys savo naujoves

67-oji automobilių paroda „IAA 2018″ vyks šiemet rugsėjo 20–27 dienomis Hanoveryje (Vokietija). Tai tarptautinė automobilių paroda, pastaruosius 20 metų vykstanti kasmet (kas antrus metus vyksta Frankfurte). Tai yra didžiausia komercinių automobilių paroda pasaulyje, kurioje dalyvauja garsiausi automobilių gamintojai, pristatantys ne tik savo modelius, bet ir jų dalis bei priedus.  „IAA 2018″ paroda – tai vieta sužinoti naujausias automobilių pramonės ir sektoriaus ateities tendencijas.

Plačiau
2018 rugsėjo 17 Muitinės departamente aptarti TIR sistemos klausimai

Rugsėjo 14 d. asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius M. Atroškevičius, kartu su sekretoriumi transporto politikai T. Garuoliu ir naujuoju TIR skyriaus vadovu H. Giedriu, apsilankė Muitinės departamente kur susitiko su l.e.p. generalinius direktoriumi J. Miškiniu ir jo pavaduotoju V. Paigozinu. 

Plačiau
2018 rugsėjo 17 Lenkijos vežėjų asociacija ZMPD pateikė informaciją apie vairuotojų darbą nakties metu

Nuo šių metų rugsėjo 3 d. įsigaliojo naujos baudos už 10 valandų darbo laiką, kai atliekamas naktinis darbas. Už naktinio, 10–ties valandų, darbo laiko viršijimą nuo 1 valandos iki 3 valandų bauda siekia 50 zlotų. Už kiekvieną valandą pradėto darbo virš 3 valandų – 100 zlotų.

Plačiau
2018 rugsėjo 14 Prezidiumo posėdyje patvirtintas naujas sekretorius paslaugų plėtrai ir inovacijoms

Rugsėjo 13 d. vykusiame prezidiumo posėdyje pristatyta nauja pareigybė asociacijoje – sekretorius paslaugų plėtrai ir inovacijoms. Į šias pareigas prezidiumo dauguma paskyrė Zenoną Buivydą. Posėdyje dar aptarti draudimo bendrovės steigimo, biudžeto vykdymo, narystės bei kiti klausimai.

Plačiau
2018 rugsėjo 14 Dėl nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurso už pasiekimus 2017 metais

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2018 m. kovo 30 d. paskelbė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) konkursą, kurio metu Nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2017 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

Plačiau
2018 rugsėjo 14 E6 greitkelis prie Malmės bus uždaromas dviem savaitėms

Nuo 2018 m. spalio 11 d. dviem savaitėms uždaromas E6 greitkelis į šiaurę nuo Malmės (Švedija).

Plačiau
2018 rugsėjo 13 Įvyko teisinių ir organizacinių reikalų komiteto posėdis

Rugsėjo 12 d. įvyko teisinių ir organizacinių reikalų komiteto posėdis, kuriame daugiausiai dėmesio skirta priteistų sumų peržiūrai bei esamų bylų apžvalgai.

Plačiau
2018 rugsėjo 12 Asociacija pasirinko naują kuro tiekimo ir kitus partnerius

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nariams nuo šiol kurą palankiausiomis sąlygomis tieks UAB „Fleet union“, apjungianti VIADA, BALTIC PETROLEUM bei kitus degalinių tinklus. Tai paaiškėjo po konkurso, kuriame dalyvavo visi didieji Lietuvoje veikiantys degalinių tinklai. Nuo 2012 m. iki dabar kurą „Linavos“ nariams Lietuvoje tiekė UAB „Circle K Lietuva“.

Plačiau
2018 rugsėjo 12 Seime svarstytas įstatymo projektas dėl kelių mokesčio sistemos Lietuvoje

Šiandien, rugsėjo 12 d., Seimo ekonomikos komiteto posėdyje svarstytas įstatymo projektas dėl kelių mokesčio sistemos Lietuvoje. Svarstyme dalyvavęs asociacijos sekretorius transporto politikai Tomas Garuolis pasisakė keliais svarbiais klausimais.

Plačiau
2018 rugsėjo 12 LPK prezidiumo posėdyje pristatytas lobistinės veiklos reglamentavimas

Rugsėjo 11 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumo posėdyje verslo asociacijų atstovai kartu su Teisingumo ministerijos, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos ir „Transparency International” Lietuvos skyriaus atstovais aptarė asocijuotų verslo organizacijų dalyvavimą teisėkūroje ir jų vykdomos lobistinės veiklos reguliavimą.

Plačiau
2018 rugsėjo 12 IRU komiteto posėdyje pasiūlytos naujos paslaugos kelių transporto sektoriui

Rugsėjo 10-11 dienomis Ženevoje vyko IRU paslaugų kelių transporto operatoriams komiteto posėdis. Asociaciją „Linava“ šiame renginyje atstovavo sekretorius transporto politikai Tomas Garuolis.

Plačiau
2018 rugsėjo 12 Trišalės tarybos nariai su finansų ministru aptarė darbo santykių apmokestinimą

Rugsėjo 10 d. Trišalės tarybos nariai iš darbdavių atstovų, kurių tarpe buvo ir asociacijos prezidentas E. Mikėnas, susitiko su finansų ministru V. Šapoka ir ministerijos atstovais. Susitikimo metu buvo aptartas iki šiol Trišalėje taryboje diskutuojamas minimalios algos dydžio klausimas.

Plačiau
KLAUSK