LT EN RU
Naujienos
2017 rugsėjo 22 „Bunasta“ kviečia į adrenalino šventę Kačerginės Nemuno žiede

Specializuotų muitinės tarpininko paslaugų įmonė „Bunasta“ kviečia transporto įmonių darbuotojus palydėti vasarą su greitais ir galingais automobiliais. 

Plačiau
2017 rugsėjo 21 Nustatyti atvejai, kuomet trečių šalių piliečiai neprivalo keisti savo vairuotojų pažymėjimų

Rugsėjo 21 dieną „Linavos“ vadovai susitiko su Vidaus reikalų ministerijos, Policijos departamento ir „Regitros“ atstovais, bei aptarė itin svarbų, trečiųjų šalių piliečių, kurie dirba Lietuvos įmonėse tolimųjų reisų vairuotojais, vairuotojo pažymėjimo keitimo klausimą. Asociaciją atstovavo prezidentas Erlandas Mikėnas, generalinis sekretorius Vytautas Milėnas ir sekretoriato specialistai.

Plačiau
2017 rugsėjo 21 Profsąjungietės palinkėjimai bankrutuoti sukėlė šoką vežėjų bendruomenei

Asociaciją „Linava“ nustebino profsąjungos „Solidarumas“ pirmininkės Krisitinos Krupavičienės pasisakymai, kurie gali turėti neigiamos įtakos transporto sektoriui, jo darbuotojams ir darbdaviams. Transporto sektoriaus darbuotojų interesus atstovaujantys asmenys turėtų įvertinti kiekvieną viešai sakomą žodį ir numatyti galimas to pasekmes.

Plačiau
2017 rugsėjo 20 Asociacijos „Linava“ nariams ir kandidatams į asociacijos narius: dėl UAB „Evera“ ir UAB „AGII“

Asociacijos nariai UAB „Evera“ (į. k. 233585830) ir UAB „AGII“ (į. k. 302533861) , pateikė dokumentus dėl narystės asociacijoje perdavimo.

Plačiau
2017 rugsėjo 20 Laikinai keičiasi Kauno TIR skyriaus darbo laikas

Informuojame, kad rugsėjo 25 – spalio 3 d. laikinai keičiasi Kauno TIR skyriaus darbo laikas. Primename, kad vežėjai gali išvengti vykimo į TIR skyrius užsakydami TIR knygeles internetu.

Plačiau
2017 rugsėjo 20 EK klausimynas dėl informacijos dalijimosi

Europos Komisijos iniciatyva numatyta rengti studiją, dėl dalijimosi duomenimis tarp Europos įmonių.

Plačiau
2017 rugsėjo 20 Apklausa dėl išpuolių prieš Lietuvos vežėjus užsienyje

Asociacija „Linava“ prašo atsakyti į klausimus, dėl nusikaltimų vykdomų prieš Lietuvos vežėjus Europos Sąjungos šalyse.

Plačiau
2017 rugsėjo 20 Asociacijos atstovai dalyvavo profsąjungų forume

Rugsėjo 15-ąją Tauragėje rinkosi Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų Forumo nariai. Jame dalyvavo ir asociacijos „Linava“ viceprezidentas Rimantas Martinavičius ir prezidiumo narys, socialinių reikalų komiteto pirmininkas, Artūras Telmentas. Forume svarstyti sektoriniai kolektyviniai susitarimai, naujojo Darbo kodekso ypatumai. Aktualiausias vežėjams buvo klausimas susijęs su šakiniais susitarimais.

Plačiau
2017 rugsėjo 19 Klaipėdos regiono narių susirinkimas

Asociacija „Linava“ Klaipėdos regiono prezidiumo narys Artūras Telmentas kviečia regiono narius į susitikimą, kuris vyks rugsėjo 22 d. (penktadienį).

Plačiau
2017 rugsėjo 19 Pasienio poste Kamenyi Log galimi veiklos sutrikimai

Informuojame vežėjus, kad rugsėjo 19 d. dėl planinių elektros darbų nuo 09:00 iki 13:00 „Kamenyi Log“ pasienio punkte neveiks sistemos. Prašome planuoti savo maršrutus atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją.

Plačiau
2017 rugsėjo 19 Iš buvusios PVM skyriaus vadovės D. Andriuškevičienės priteista beveik 58 tūkst. Eurų

Iš buvusios PVM skyriaus vadovės Danutės Andriuškevičienės asociacijai priteisti 57 924 eurai, ankstesnės vadovybė suteikti kaip paskola, kurios ji negrąžino. Tuo metu asociacijos prezidentu buvo Algimantas Kondrusevičius, generaliniu sekretoriumi – Valdas Gilys, kuris ir pasirašė paskolos sutartį su D. Andriuškevičiene.

Plačiau
2017 rugsėjo 18 Susitikime su VRM atstovais – vežėjų problemų sprendimų paieškos (atnaujinta)

Rugsėjo 18 d. asociacijos vadovybė susitikimo su Vidaus reikalų ministerijos (VRM) atstovais ir aptarė vežėjams rūpimus klausimus susijusius su galimybe sužinoti vairuotojų nusižengimų istoriją, reikalavimą trečių šalių piliečiams pasikeisti vairuotojo pažymėjimą bei eiles pasienyje.

Plačiau
2017 rugsėjo 18 ZMPD 60-mečio šventėje – valstybės padėka vežėjams

Praėjusį savaitgalį Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko iškilmingas Lenkijos vežėjų asociacijos „ZMPD“ 60-mečio minėjimas. Lietuvos vežėjų vardu kolegas iš Lenkijos sveikino asociacijos prezidentas Erlandas Mikėnas ir generalinis sekretorius Vytautas Milėnas.

Plačiau
2017 rugsėjo 18 IRU prezidiumo posėdyje spręsti finansiniai klausimai

Praėjusią savaitę Varšuvoje vyko tarptautinės vežėjų sąjungos IRU prezidiumo posėdis. Jo metu daugiausiai spręsti finansiniai klausimai.

Plačiau
2017 rugsėjo 18 Lietuvos vežėjams papildomai skirta 200 Čekijos leidimų

Susisiekimo ministerija informuoja, kad dvišaliame kelių transporto ekspertų susitikime Prahoje sutarta, kad mūsų šalies vežėjai 2017 metams papildomai gaus 200 Čekijos leidimų, skirtų vežti krovinius į/iš trečiųjų šalių. Abi pusės taip pat preliminariai susitarė pariteto pagrindu esamą leidimų kvotą padidinti ir 2018 metams. Susitikime Lietuvai atstovavo Susisiekimo ministerijos specialistai.

Plačiau
2017 rugsėjo 18 Siekiama suteikti teisę TIR procedūrą pradėti įgalioto siuntėjo statusą turintiems ūkio subjektams

Rugsėjo 14 d. Lietuvos Muitinės departamente (MD) vyko susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos muitinės, verslo subjektų ir asociacijų atstovai. Susitikimo tikslas – aptarti kylančius klausimus dėl vykstančio Lietuvos muitinės centralizavimo, automatinio deklaracijų įforminimo, TIR procedūrų vykdymo. 

Plačiau
2017 rugsėjo 15 Keičiasi Muitinės postų darbo laikas

Informuojame, jog  2017 m. rugsėjo 8 d. Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Generalinio direktoriaus įsakymu keičiami muitinės postų darbo laikai.

Plačiau
2017 rugsėjo 15 Po asociacijos kreipimosi, atsakymai dėl gabenimų Lenkijoje naudojantis PUESC sistema

Asociacija „Linava“ buvo informuota apie problemas su kuriomis susidūrė Lietuvos vežėjai gabendami akcizines prekes Lenkijoje. Net ir pateikus pranešimą  (SENT) apie akcizinių krovinių gabenimą PUESC sistemoje, Lenkijos muitinės pareigūnai reikalavo, kad vežėjas samdytų privačią palydos tarnybą. Dėl šio reikalavimo buvo kreiptasi į Lietuvos ambasadą Lenkijoje ir atsakingas institucijas. Gauti ne tik atsakymai, bet ir pasiūlymas surengti mokymus Lietuvos vežėjams.

Plačiau
2017 rugsėjo 15 DNB faktoringo pasiūlymas asociacijos „Linava“ nariams

Bankas „DNB“ siekdamas suteikti asociacijos nariams papildomų galimybių, siūlo naudotis faktoringo paslaugomis. Taip pat kartu siūlomos ir papildomos naudos įmonėms.

Plačiau
2017 rugsėjo 15 VKTI pasidalino vežėjams aktualia informacija

Valstybinė kelių transporto inspekcija (VKTI) pateikė vežėjams aktualią informaciją, kuri naudinga kasdieninėje veikloje bei leis susipažinti su VKTI vykstančiais pokyčiais. Informaciją pateikė VKTI Transporto veiklos priežiūros departamento direktorius Genius Lukošius.

Plačiau
KLAUSK