LT EN RU
Naujienos
2017 rugpjūčio 18 Asociacija kreipėsi į Migracijos departamentą dėl vizų išdavimo proceso spartinimo

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ kreipėsi į Migracijos departamentą dėl susidariusios situacijos, kuomet užtrunkama išduodant nacionalines vizas trečiųjų šalių piliečiams.

Plačiau
2017 rugpjūčio 18 Prašymai išduoti leidimą vežti negabaritinius krovinius jau priimami ir elektroniniu būdu

Šių metų kovo mėnesį asociacija „Linava“ kreipėsi į Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministeriją dėl vežėjams atsiradusių sunkumų išduodant leidimus, kurie skirti vežti negabaritinius krovinius. Valstybinė kelių transporto inspekcija informuoja, kad nuo šiol vežėjai prašymus išduoti leidimą važiuoti valstybinės reikšmės keliais didžiagabarite ir (ar) sunkiasvore transporto priemone galės pateikti elektroniniu būdu.

Plačiau
2017 rugpjūčio 18 Rusijoje parengtos metodinės įrodinėjimo rekomendacijos dėl tyčinio mokesčių nemokėjimo

Informuojame, kad Rusijos Federalinė mokesčių tarnyba ir Finansų ministerija parengė metodines įrodinėjimo rekomendacijas dėl tyčinio mokesčių nemokėjimo. 

Plačiau
2017 rugpjūčio 17 „Linavai“ vėl grąžinami pinigai – šį kartą 2,5 mln. Šveicarijos frankų

Po teisinių ir administracinių procedūrų, Tarptautinė vežėjų sąjunga IRU informavo, kad grąžins Lietuvos nacionalinei vežėjų automobiliais asociacijai „Linava“ 2 447 281 franką. Ši suma susidarė dėl 1996-2000 m. draudimo brokeriui AON sumokėtos draudimo įmokų permokos.

Plačiau
2017 rugpjūčio 17 VRM: prievolė trečių šalių piliečiams išlaikyti vairavimo egzaminus naikinama nebus

Asociacija „Linava“ primena vežėjams, kad trečių šalių piliečiai, kurie dirba tolimųjų reisų vairuotojais ir turi leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, ne vėliau kaip po 185 dienų nuo leidimo laikinai gyventi pradžios privalo pasikeisti savo turimą vairuotojo pažymėjimą į lietuvišką. Asociacija „Linava“ kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją prašydama panaikinti prievolę laikyti egzaminus keičiant vairuotojo pažymėjimą, tačiau VRM nemato pagrindo panaikinti tokią prievolę. 

Plačiau
2017 rugpjūčio 17 Pagreitinta vizų išdavimo tvarka Lietuvos ambasadoje Ukrainoje

Asociacija „Linava“ informuoja, kad trečiųjų šalių piliečiai, kurie turi 4 mėnesių nacionalinę vizą D, be išankstinės registracijos gali kreiptis į Lietuvos ambasadą Ukrainoje dėl metinės nacionalinės vizos D išdavimo.

Plačiau
2017 rugpjūčio 17 Asociacijos „Linava“ nariams ir kandidatams į asociacijos narius: dėl UAB „Virgio rūkyklos transportas“

Informuojame, kad asociacijos narys UAB „Virgio rūkyklos transportas“ (į. k. 124719845), pateikė dokumentus dėl narystės asociacijoje perdavimo.

Plačiau
2017 rugpjūčio 17 Dėl sugriežtintų sankcijų pagal Administracinių nusižengimų kodeksą

Informuojame, kad praėjusią savaitę buvo paskelbti nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliosiantys Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai, kuriais griežtinamos sankcijos už žemiau nurodytus administracinius nusižengimus.

Plačiau
2017 rugpjūčio 16 Iš buvusio vadovo asociacijai priteista 100 tūkst. eurų.

Klaipėdos apygardos teismas informavo, kad išnagrinėjęs Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ ir buvusio jos vadovo Ričardo Malkaus ginčą dėl vadovo civilinės atsakomybės ir nuostolių atlyginimo, nusprendė, kad R. Malkus turi atlyginti asociacijai 100 tūkst. eurų sumą.

Plačiau
2017 rugpjūčio 11 Medininkuose sutriko kompiuterinės sistemos, krovininimam transportui patariama rinktis kitus sienos perėjimo punktus

Lietuvos muitinė informuoja, kad šiandien, rugpjūčio 11 d., nuo 10:00 val. iki 17:00 val. dėl techninio sutrikimo neveikia Nacionalinės tranzito kontrolės sistema (toliau – NTKS).

Plačiau
2017 rugpjūčio 10 Rugpjūčio 10 d. Rumunijoje dėl karščio taikomi apribojimai

Informuojame, kad dėl Vakarų Rumunijoje esančios aukštos temperatūros ketvirtadienį, rugpjūčio 10 d. nuo 13 val. iki 19 val. bus taikomi eismo apribojimai transporto priemonėms, kurių bendras svoris viršija 30 tonų (transporto priemonės ir gabenamų prekių svoris).

Plačiau
2017 rugpjūčio 10 Lietuvos-Ukrainos dvišalės komisijos posėdyje – siekis liberalizuoti krovinių vežimą

Rugpjūčio 8-9 d. Vilniuje vyko Lietuvos-Ukrainos bendros komisijos transporto klausimams posėdis. Komisijos sudėtyje buvo ir asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Vytautas Milėnas. Posėdžio metu sutarta dėl kitų metų leidimų kvotų, aptarti kiti klausimai.

Plačiau
2017 rugpjūčio 09 Laikini trikdžiai Baltarusijos mokamų kelių sistemoje „BelToll“

Baltarusijoje nuo rugpjūčio 9 d. 22:40 iki rugpjūčio 10 d. 00:00 mokamų kelių apmokėjimo sistemoje „BelToll“ planuojami techniniai darbai.

Plačiau
2017 rugpjūčio 09 Galimos spūstys Lenkijos-Lietuvos pasienyje

Dėl kelio Marijampolė-Suvalkai remonto darbų, Lietuvos-Lenkijos pasienyje susidarė didelės automobilių spūstys. Prašome planuoti savo maršrutus atsižvelgdami į susidariusią situaciją.

Plačiau
2017 rugpjūčio 08 Spaudos gaminių, reikalingų vežimo veiklai vykdyti, pardavimas

„Linavos mokymo centras“ siūlo įsigyti įvairias knygas, dokumentus ir blankus, skirtus vežėjams jų kasdieninėje veikloje. Prekiaujama ir pavojingų krovinių pervežimui reikalinga įranga. 

Plačiau
2017 rugpjūčio 07 Svarbi informacija dėl Rusijos vizų išdavimo

Rusijos ambasada Lietuvoje informavo apie teritorinį Lietuvos suskirstymą, pagal kurį vizos vairuotojams išduodamos Vilniuje arba Klaipėdoje.

Plačiau
2017 rugpjūčio 04 Kviečiame dalyvauti transporto darbuotojų dienos minėjime ir vairuotojų meistriškumo varžybose

Rugsėjo 2 d. Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyks transportininko dienos minėjimas į kurį kviečiame atvykti visus asociacijos narių atstovus su šeimomis. 

Plačiau
2017 rugpjūčio 04 Dėl aukštos temperatūros ribojamas sunkvežimių eismas Rumunijoje

Rumunijoje dėl aukštos oro temperatūros pradėtas riboti sunkvežimių eismas. Apribojimai įsigaliojo nuo rugpjūčio 2 d.

Plačiau
2017 rugpjūčio 01 Kelių transporto veiklai vadovaujančių asmenų paruošimas egzaminui

„Linavos mokymo centras“ organizuoja mokymo kursus transporto vadybininkams, kurių metu transporto veiklai vadovaujantis asmuo paruošiamas egzaminui Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje (VKTI). Šį profesinės kompetencijos egzaminą privalo išlaikyti visi asmenys, kuriems pavesta vadovauti licencijuotai kelių transporto veiklai.

Plačiau
2017 rugpjūčio 01 Asociacija laimėjo dar vieną bylą prieš buvusius vadovus

Klaipėdos miesto apylinkės teismas liepos 27 d. sprendimu visiškai patenkino asociacijos „Linava“ ieškinį prieš buvusį generalinį sekretorių Ričardą Malkų dėl nuostolių atlyginimo, kurie atsirado dėl R. Malkaus pasirašytų sutarčių.

Plačiau
KLAUSK