Visos naujienos | "LINAVA"
LT EN RU
Naujienos
2018 rugpjūčio 16 Atostogaujantys Palangoje pirmą kartą gali pasirinkti ir poilsį vilkiko kabinoje

Šiandien Palangoje asociacija „Linava“ pristatė išskirtinę naujieną – galimybę nakvoti vilkiko kabinoje. Šia iniciatyva norima atkreipti dėmesį į baudas vilkikų vairuotojams už poilsį kabinose, taip pat tai, kad sąlygos transporto priemonėse yra patogios ir komfortiškos.

Plačiau
2018 rugpjūčio 13 Kompensacijos dėl „Tele2“ tarptinklinio ryšio sutrikimų

„Tele2“ informavo, kad visiems buvusiems užsienyje ir nepatogumus dėl tarptinklinio ryšio sutrikimų, kuris įvyko š. m. rugpjūčio 3 d. vakarą, patyrusiems klientams bus kompensuojamas jų mokėjimo plano mėnesinis mokestis. „Tele2“ taip pat kompensuos visas tarptinklinio ryšio išlaidas, klientų patirtas nuo rugpjūčio 1 iki rugpjūčio 5 d. imtinai.

Plačiau
2018 rugpjūčio 13 Priminimas dėl Lietuvos – Rusijos Jungtinės komisijos kelių transporto klausimais posėdžio

Primename, kad š. m. rugpjūčio 28 – 31 dienomis Vilniuje įvyks Lietuvos – Rusijos Jungtinės komisijos kelių transporto klausimais posėdis. Kviečiame asociacijos narius pateikti pasiūlymus, kuriuos būtų tikslinga nagrinėti sutikime su Rusijos pareigūnais. Pasiūlymus prašome pateikti iki rugpjūčio 17 d. el. paštu: info@linava.lt

Plačiau
2018 rugpjūčio 13 Įsigaliojo LTSA direktoriaus įsakymas dėl užsienio valstybių leidimų vykdyti tarptautinį krovinių vežimą išdavimo tvarkos pakeitimo

Pakeitimai: Kazachstano trečiųjų šalių 2018 metų leidimus išduoti vežėjams po vieną leidimą transporto priemonei, naudojusiai šios valstybės leidimus. Papildomi leidimai išduodami tik grąžinus panaudotus leidimus.

Plačiau
2018 rugpjūčio 13 Primename apie kasmetinius IRU apdovanojimus geriausiems vairuotojams

Tarptautinė kelių transporto sąjunga (IRU) šiemet diplomais ir garbės medaliais apdovanos geriausius kelių transporto vairuotojus, kurie skatina jų profesijos populiarinimą, yra lojalūs savo įmonėms bei kurių veikla prisideda prie kelių eismo saugumo didinimo ir teigiamo profesinio įvaizdžio formavimo.

Plačiau
2018 rugpjūčio 10 Įregistruota draudimo veiklai ruošiama bendrovė

Rugpjūčio 8 d. įregistruota UAB „Linavos rizikos valdymas“, ateityje tapsianti naująją draudimo bendrove ir pakeisianti pavadinimą į „Linavos draudimas“. Šiuo metu „Lietuvos bankui“ jau pristatytas draudimo bendrovės verslo planas, o visi reikalingi dokumentai turi būti atiduoti per rugpjūčio mėn.

Plačiau
2018 rugpjūčio 10 Prezidiumo posėdyje aptarti svarbūs vežėjams klausimai

Rugpjūčio 8 d. įvykusiame prezidiumo posėdyje aptarti asociacijos draudimo bendrovės steigimo, TIR skyriaus veiklos, bendradarbiavimo su partneriais ir kiti klausimai.

Plačiau
2018 rugpjūčio 10 Specialus ,,PZU Lietuva“ pasiūlymas asociacijos narių darbuotojų kapitalui kaupti

Dalinamės naujo asociacijos partnerio UAB ,,PZU Lietuva gyvybės draudimas“ pasiūlymu asociacijos „Linava“ narių darbuotojų kapitalui kaupti (ateičiai arba senatvės pensijai). 

Plačiau
2018 rugpjūčio 10 Dėl nesumokėto kasmetinio nario ar kasmetinio kandidato į narius mokesčio už 2018 metus

Maloniai primename, kad pagal asociacijos “Linava” įstatus visi asociacijos nariai ir kandidatai į asociacijos narius kasmetinį nario ar kasmetinį kandidato mokestį privalo sumokėti iki kalendorinių metų balandžio 1 dienos. 2018 m. sausio mėnesį visiems asociacijos nariams ir kandidatams į asociacijos narius buvo išsiųsti prašymai sumokėti kasmetinį mokestį. Balandžio ir gegužės mėnesiais visiems nesumokėjusiems buvo išsiųsti priminimai.

Plačiau
2018 rugpjūčio 09 Asociacijos atstovai susitiko su VRM viceministru

Vakar, rugpjūčio 8 d., asociacijos prezidentas E. Mikėnas, generalinis sekretorius T. Garuolis ir sekretorius transporto politikai A. Tolstoj susitiko su Vidaus reikalų ministerijos (VRM) viceministru A. Gražuliu.

Plačiau
2018 rugpjūčio 09 Gauti papildomi Rusijos Federacijos leidimai su spec. žyma

Asociacijos „Linava“, Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje (RF) ir Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) suderintų veiksmų dėka, pavyko operatyviai pristatyti papildomai Lietuvai RF transporto ministerijos suteiktus bendruosius kelionės leidimus, suteikiančius teisę vežti trečiųjų šalių krovinius.

Plačiau
2018 rugpjūčio 08 Asociacijoje aptarti aktualūs klausimai su Migracijos departamento atstovėmis

Rugpjūčio 6 d. asociacijoje lankėsi Migracijos departamento direktorė E. Gudzinskaitė ir Imigracijos skyriaus vedėja L. Voišnis. Su jomis susitiko ir aktualius klausimus aptarė asociacijos prezidentas E. Mikėnas, generalinis sekretorius T. Garuolis, sekretorius transporto politikai A. Tolstoj ir krovininio transporto specialistė-teisininkė I. Marcinkevičiūtė.

Plačiau
2018 rugpjūčio 07 Dėl darbo santykių su trečiųjų šalių piliečiais nutraukimo aplinkybių

Pastaruoju metu asociacija vis dažniau sulaukia vežėjų nusiskundimų dėl iš trečiųjų šalių vairuotojais dirbti atvykstančių piliečių daromų darbo drausmės ir su tuo susijusių pažeidimų (pvz., neteisėto atsisakymo atlikti darbo funkcijas, patikėto įmonės turto nepriežiūra, vagystės ir kt.) su po to sekančiu darbo santykių nutraukimu.

Plačiau
2018 rugpjūčio 07 Teisės vairuoti transporto priemones atėmimo ir grąžinimo tvarkos aprašo pakeitimai

Informuojame apie šiandien įsigaliojusį Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro įsakymą dėl Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2009 m. liepos 29 d. įsakymo Nr. 1V-418 „Dėl Teisės vairuoti transporto priemones atėmimo ir grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

Plačiau
2018 rugpjūčio 07 Asociacijos atstovai Muitinės departamente aptarė TIR aktualijas

Rugpjūčio 3 d., asociacijos generalinis sekretorius T. Garuolis ir TIR skyriaus vadovo pareigas laikinai einantis A. Unis lankėsi Muitinės departamente. Kartu su kolegomis iš muitinės aptartas įgalioto TIR siuntėjo projekto įgyvendinimas.

Plačiau
2018 rugpjūčio 07 „Linava“ nariams išskirtinės „Citadele“ banko paslaugų sąlygos

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su „Citadele“ banku ir nuo šiol „Linava“ nariai galės naudotis banko paslaugomis išskirtinėmis sąlygomis.

Plačiau
2018 rugpjūčio 06 Keičiasi TIR Kauno skyriaus darbo laikas

Informuojame, kad rugpjūčio 13-17 dienomis laikinai keičiasi Kauno TIR skyriaus darbo laikas. Primename, kad vežėjai gali išvengti vykimo į TIR skyrius užsakydami TIR knygeles internetu.

Plačiau
2018 rugpjūčio 06 Pareigūnai pasienyje nebespėja tikrinti vilkikų

Pastaruoju metu vilkikų vairuotojai pasienio kontrolės punktuose praleidžia vis daugiau laiko. Vežėjai skundžiasi, kad dalis problemų susidaro ne Rusijos ir Baltarusijos pusėje, o Lietuvoje. Dėl to vežėjus vienijančios asociacijos „Linava“ atstovai, sukvietę pasienyje dirbančius valstybės institucijų vadovus, nusprendė įvertinti problemos priežastis, dar kartą aplankė keturis pasienio kontrolės punktus (PKP).

Plačiau
2018 rugpjūčio 06 El. migracijos paslaugos: užsieniečių pakvietimo pildymas internetu

Migracijos departamentas praneša apie DELFI žinių portale paskelbtą straipsnį su video reportažu, kaip paprastai ir greitai naudojantis EPIS paslaugų portalu galima pateikti prašymą pakviesti užsienietį laikinai atvykti į Lietuvą.

Plačiau
2018 rugpjūčio 03 Keleivių vežėjai aptarė aktualius klausimus

Rupgjūčio 2 d. į posėdį rinkosi Keleivinio transporto tarybos nariai. Išplėstiniame Tarybos posėdyje dalyvavo ir kai kurių autobusų parkų vadovai. Aptarti vidaus sandorių reglamentavimo, konkursų keleivių vežimui tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais organizavimo ypatumai, grėsmės keleivių vežimo rinkai.

Plačiau
KLAUSK