LT EN RU
Naujienos

Supaprastintas atviras konkursas dėl administracinių pastatų ir lauko teritorijos valymo paslaugų pirkimo (dokumentų pateikimo terminai 2019.01.21 – 2019.01.28)

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „LINAVA“ skelbia supaprastintą atvirą konkursą dėl administracinių pastatų ir lauko teritorijos valymo paslaugų pirkimo.

Paslaugos teikimo vietos: Jankiškių g.  41, Vilnius ir J. Basanavičiaus g. 45, Vilnius.

Reikalavimai paslaugos teikėjui: paslaugos teikėjas privalo valymą atlikti savo įrankiais, įranga ir valymo priemonėmis.

Paslaugos aprašymas: paslauga privalo būti teikiama nurodytu periodiškumu, atsiskaitant už paslaugas pagal nurodytą įkainį. Prašome užpildyti žemiau pateiktas lenteles.

VIDAUS PATALPŲ VALYMO DARBAI

Administracinis pastatas Jankiškių g. 41, Vilnius

Eil. Nr.

Vidaus patalpos

Plotas, m2

Paslaugos kaina, Eur/ mėn. be PVM

1.

Paslaugos kaina, kai valymo darbų periodiškumas 5 kartai per savaitę

875,02

2.

Paslaugos kaina, kai valymo darbų periodiškumas 3 kartai per savaitę

875,02

 

Administracinis pastatas J. Basanavičiaus g. 45, Vilnius

Eil. Nr.

Laiptinė

Plotas, m2

Paslaugos kaina, Eur/ mėn. be PVM

1.

Paslaugos kaina, kai valymo darbų periodiškumas 3 kartai per savaitę

90

 

Į paslaugos kainą įskaičiuota:

-          Kiliminių ir kietųjų grindų dangų valymas bei dėmių šalinimas, šiukšlių ir kitų pašalinių daiktų surinkimas. Kietos dangos valomos drėgnu būdu, o kiliminės dangos siurbiamos dulkių siurbliais.

-          Stiklinių pertvarų ir durų, durų stiklų, veidrodžių ir kitų blizgių paviršių valymas iki 2 m aukščio, t.y. ant šių paviršių neturi matytis pirštų antspaudų, dulkių ar kitokių dėmių.

-          Dulkių ar kitokių dėmių ir nešvarumų valymas nuo visų neapkrautų paviršių ( stalų, spintų, šviestuvų, paveikslų, lentynų, kėdžių, jų porankių ir kojų, durų, palangių, instaliacinių kanalų, interjero detalių ir pan.)

-          Voratinklių, dulkių ir kitų nešvarumų valymas nuo sienų, lubų, vėdinimo grotelių ir pan.

-          Augalų, esančių pastatuose, priežiūra (laistymas, tręšimas, nudžiūvusių lapų šalinimas, dulkių nuo lapų valymas ir pan.)

-          Dulkių, dėmių ir/ ar kitų nešvarumų valymas nuo biuro ir buitinės technikos (kompiuterių, išskyrus skystų kristalų ekranus, klaviatūrų, telefonų, spausdintuvų, kopijavimo įrenginių, ventiliatorių).

-          Atliekų iš šiukšliadėžių, dokumentų naikiklių surinkimas ir išrūšiuotų atliekų ( popierius, plastmasė, stiklas ir pan.) išnešimas į Pirkėjo nurodytus atliekų surinkimo konteinerius.

-          Šiukšliadėžių maišelių keitimas, šiukšliadėžių ir popieriaus smulkintuvų ištuštinimas.

-          Sanitarinių mazgų (WC, dušinių ir panašių patalpų) sienų ir grindų paviršių valymas ir dezinfekavimas laikantis higienos normų reikalavimų. Kalkių nuosėdų, pelėsių ar kitokių dėmių valymas nuo sanitariniuose mazguose esančių prietaisų (maišytuvų, dušo galvučių, dušo padėklų, unitazų, WC šepečių ir laikiklių, pisuarų ir pan.).

-          Laiptinių, balkonų ir kitų bendro naudojimo patalpų valymas.

-          Kasdieninis peleninių (vidaus ir lauko) valymas.

-          Įėjimo kilimėlių priežiūra, valymas.

-          Higienos priemonių dozatorių papildymas sanitariniuose mazguose ir virtuvėlėse.

-          Automatinių ir/ ar aerozolinių oro gaiviklių papildymas sanitariniuose mazguose.

LAUKO TERITORIJOS PRIEŽIŪRA

Lauko teritorijos priežiūra (4500 m2), Jankiškių g. 41, Vilnius

Eil. Nr.

Paslaugų pavadinimas

Periodiškumas

Paslaugos kaina, Eur/ mėn. be PVM

1.

Priežiūra vasaros laikotarpiu (balandis – spalis)

3k./sav.

2.

Priežiūra žiemos laikotarpiu (lapkritis – kovas)

3k./sav.

 

Lauko teritorijos priežiūra (700 m2), J. Basanavičiaus g. 45, Vilnius

Eil. Nr.

Paslaugų pavadinimas

Periodiškumas

Paslaugos kaina, Eur/ mėn. be PVM

1.

Priežiūra vasaros laikotarpiu (balandis – spalis)

1k./sav.

2.

Priežiūra žiemos laikotarpiu (lapkritis – kovas)

1k./sav.

 

Į paslaugos kainą įskaičiuota:

-          Pastatui priklausančios teritorijos, automobilių stovėjimo aikštelės, takų, laiptų, įėjimų, praėjimų, trinkelių dangos šlavimas ir šiukšlių, įskaitant, bet neapsiribojant, smėlio, žvyro, akmenų, lapų, šakų, popieriaus, dėžių, surinkimas, žolės pjovimas pagal poreikį.

-          Teritorijoje esančių šiukšlių dėžių ir peleninių ištuštinimas, valymas, poliravimas ir dezinfekcija, šiukšlių surinkimas ir išnešimas, maišelių šiukšlėms keitimas šiukšlių dėžėse.

-          Reklaminių ir informacinių skelbimų ir lipdukų nuvalymas nuo visų paviršių.

-          Žolės ravėjimas teritorijoje iš tarpų tarp plytelių ir trinkelių.

-          Valstybinės vėliavos iškėlimas valstybinių švenčių dienomis ir nukėlimas joms pasibaigus.

-          Sniego kasimas/ šlavimas nuo pėsčiųjų takų ir praėjimų bei jo sustūmimas į krūvas rankiniu būdu.

-          Medžiagų, saugančių nuo apledėjimo, barstymas ant pėsčiųjų takų ir praėjimų rankiniu būdu (druskos – smėlio mišinys apmokamas papildomai).

-          Medžiagų, saugančių nuo apledėjimo, barstymas važiuojamoje dalyje (Vykdytojas atlieka už papildomą mokestį; druskos – smėlio mišinys apmokamas papildomai).

-          Sniego išvežimo ir mechanizuoto stumdymo paslaugas įsipareigoja teikti ir poreikį nuspręsti Paslaugos teikėjas (Vykdytojas atlieka už papildomą mokestį).

-          Susidarius varvekliams – teritorijos aptvėrimas perspėjančia apie pavojų juosta ir skubus varveklių ir susikaupusio ant stogo sniego šalinimas (Vykdytojas atlieka už papildomą mokestį).

-          Varveklių ir sniego nuo stogo valymo paslaugas įsipareigoja teikti ir poreikį nuspręsti Paslaugos teikėjas (Vykdytojas atlieka už papildomą mokestį).

Pasiūlymų pateikimas ir vertinimas: pasiūlymai teikiami el. paštu office@linava, dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis tel.: 8 5 278 65 67. Nugalėtoju bus skelbiamas paslaugos teikėjas, pasiūlęs mažiausią darbų atlikimo kainą. Gautų pasiūlymų vertinimas vyks 2019-01- 28 d.  Nugalėtojas bus informuotas raštu.

Grįžti
KLAUSK