LT EN RU
Tarybos ir komitetai

Tarybos ir komitetai

TARYBŲ IR KOMITETŲ PRANEŠIMAI

Krovininio transporto taryba
Keleivinio transporto taryba
Finansų ir biudžeto komitetas
TIR ir muitų komitetas
Paslaugų ir darbo su nariais komitetas
Teisinių ir organizacinių reikalų komitetas
Socialinių klausimų komitetas
Ryšių su užsienio šalimis komitetas
Profesinio ugdymo komitetas
Gamtos apsaugos komitetas
Galimybių studijos

TARYBŲ, KOMITETŲ SUDĖTIS

I. KROVININIO TRANSPORTO TARYBA

  1. Marjan Svirko, UAB „Ortima“ – Tarybos pirmininkas;
  2. Artūras Grigaliūnas, UAB „Refta“ – narys;
  3. Regimantas Ivoška, UAB „Transvera“ – narys;
  4. Izrael Kamerman, UAB „Alka“ – narys;
  5. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  6. Modestas Kuklys, UAB „Veka auto“ – narys;
  7. Kęstutis Leipus, UAB „Utenos autotransportas“ – narys;
  8. Antanas Mažeika, UAB „Antila“ – narys;
  9. Viktor Monkevič, UAB „Visla“ – narys;
  10. Donatas Načajus, UAB „Girteka Logistics“- narys;
  11. Linas Paknys, UAB „TFA Logistic“- narys;
  12. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  13. Marius Petraitis, UAB „Volvega“ – narys;
  14. Rimantas Raščius, UAB „Vilktukas“ – narys;
  15. Genadij Riabčuk, UAB „Translogiversa“ – narys;
  16. Andrej Soroko, UAB „Transeita“- narys;
  17. Irina Stančinskaja, UAB „Stanvita“ – narė;
  18. Oleg Tarasov, UAB „Ryvatra“ – narys;
  19. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“;
  20. Jonas Urbonas, UAB „Juslina“ – narys;
  21. Jaroslav Voitechovič, UAB „Gulija“- narys;
  22. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  23. Tomas Garuolis – asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius;
  24. Valdas Kazlauskas – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  25. Miglė Kirslienė- tarybos darbo organizavimui  priskirta sekretoriato atstovė.

II. KELEIVINIO TRANSPORTO TARYBA

  1. Rimantas Martinavičius, UAB „Tauragės autobusų parkas“ – Tarybos pirmininkas;
  2. Vytautas Bulka, UAB  „Svirka“ – narys;
  3. Mindaugas Grigelis, UAB „Kauno autobusai“ – narys;
  4. Arūnas Indrašius, UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ – narys;
  5. Rimantas Markauskas, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ – narys;
  6. Rimantas Petukauskas, UAB „Panevėžio autobusų parkas“ – narys;
  7. Alfonsas Prabišas, UAB „Ukmergės autobusų parkas“ – narys;
  8. Vaidas Ramanauskas, UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ – narys;
  9. Linas Skardžiukas, UAB „Kautra“ – narys;
  10. Otaras Urbanas, UAB „Jonavos autobusai“ – narys;
  11. Dalytė Venčkauskienė, UAB „Marijampolės autobusų parkas“ – narė;
  12. Jevgenij Stolovickij – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  13. Laima Bajorūnienė – tarybos darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

III. FINANSŲ IR BIUDŽETO KOMITETAS

  1. Anatolijus Ašmankevičius, UAB „Vitautika“ – komiteto pirmininkas;
  2. Sidonija Caron, UAB „Setransa“ – narė;
  3. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  4. Modestas Kuklys, UAB „Veka Auto“ – narys;
  5. Ričardas Lukoševičius, UAB „Cargosfera“ – narys;
  6. Aušra Mecelienė, UAB „Artūro transportas“ – narė
  7. Alicija Monkevič, UAB „Visla – narė;
  8. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  9. Genadij Riabčuk, UAB „Translogiversa“ – narys;
  10. Miroslav Roževič, UAB „Šalauta“ – narys;
  11. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“ – narys;
  12. Jonas Urbonas, UAB „Juslina“ – narys;
  13. Romas Vosylius, UAB „Jotvainis“ – narys;
  14. Vidmantas Adomaitis – komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas.

IV. TIR IR MUITŲ KOMITETAS

1. Bronislavas Geležiūnas, UAB „Autogika“ – Komiteto pirmininkas;

Sąrašas bus papildytas vėliau.

V. TEISINIŲ IR ORGANIZACINIŲ REIKALŲ KOMITETAS

  1. Romas Vosylius, UAB „Jotvainis“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Anatolijus Ašmankevičius, UAB „Vitautika“ – narys;
  3. Romas Austinskas, UAB „Autopaslauga“ – narys;
  4. Dainius Bagdonas, UAB „Arijus“- narys;
  5. Stasys Bartkus, UAB „Barsukas“ – narys;
  6. Vytas Bučinskas, UAB „Minjotra“ – narys;
  7. Zenonas Buivydas, UAB „Gravista“ – narys;
  8. Bronislavas Geležiūnas, UAB „Autogika“ – narys;
  9. Mindaugas Kapleris, UAB „Samarina“ – narys;
  10. Artūras Kaušikas, UAB „Blokas“ – narys;
  11. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  12. Modestas Kuklys, UAB „Veka auto“ – narys;
  13. Erlandas Mikėnas, UAB „Vedautos transportas“ – narys;
  14. Valdas Miliukas, UAB ,,Rosteka”- narys;
  15. Viktor Monkevič, UAB „Visla“ – narys;
  16. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  17. Vidmantas Petkevičius, UAB ,,Baltic Transline Transport”- narys;
  18. Mindaugas Račkauskas, UAB „Biominvija“ – narys;
  19. Rimvydas Stropus, UAB „Colourstone” – narys;
  20. Artūras Telmentas, „Telmento transportas“ – narys;
  21. Kęstutis Valiušis, UAB „Kedavė“- narys;
  22. Rasa Žukaitė –  komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

VI. RYŠIŲ SU UŽSIENIO ŠALIMIS KOMITETAS

  1. Oleg Tarasov, UAB „Ryvatra“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Dainius Abramavičius, UAB „Daimanta“ – narys;
  3. Anatolijus Ašmankevičius, UAB „Vitautika“ – narys;
  4. Mečislovas Atroškevičius, UAB „Mečys“ – narys;
  5. Tomas Baublys, UAB „Transeta“ – narys;
  6. Tadeuš Jusel, UAB „Agroketos transportas“ – narys;
  7. Izrael Kamerman, UAB „Alka“ – narys;
  8. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  9. Darius Mikėnas, UAB „Vedautos autotransportas“ – narys;
  10. Erlandas Mikėnas, UAB „Vedautos autotransportas“ – narys;
  11. Aldas Motiejūnas, UAB „Vantra“ – narys;
  12. Linas Paknys, UAB „TFA Logistic“- narys;
  13. Artūras Rutkauskas, UAB „Solotransa“ – narys;
  14. Neringa Seržintienė, UAB „Tomgina“ – narė;
  15. Irina Stančinskaja, UAB „Stanvita“ – narė;
  16. Artur Vengrovskij, UAB „Venpaltrans“ – narys;
  17. Albertas Vitkauskas, A. Vitkausko personalinė įmonė – narys;
  18. Jaroslav Voitechovič, UAB „Gulija“- narys;
  19. Tomas Garuolis – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  20. Valdas Kazlauskas – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  21. Vytautas Kleinauskas – komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas.

VII. PROFESINIO UGDYMO KOMITETAS

  1. Mindaugas Račkauskas, UAB „Biominvija“ – komiteto pirmininkas
  2. Raimundas Lekečinskas, UAB „Kautra Cargo“ – narys;
  3. Kęstutis Petrikonis, UAB „Kaducėjus“ – narys;
  4. Kęstutis Petronis, UAB „Koldlita“ – narys;
  5. Alfonas Prabišas, UAB „Ukmergės autobusų parkas“ – narys;
  6. Artūras Rutkauskas, UAB „Solotransa“ – narys;
  7. Rolandas Sakalauskas, UAB „Krovinių gidas“ – narys;
  8. Arūnas Sukackas, UAB „Barsukas“ – narys;
  9. Gintaras Švenčionis, UAB „Sanara“ – narys;
  10. Kęstutis Valiušis, UAB „Kedavė“- narys;
  11. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  12. Romas Vosylius, UAB „Jotvainis“ – narys;
  13. Jonas Reičiūnas, UAB „Jurlota“ – narys;
  14. Viktorija Mockevičienė – LMC atstovė;
  15. Gintautas Pupalaigis – komiteto darbo organizavimui priskirtas LMC atstovas;

VIII. SOCIALINIŲ KLAUSIMŲ KOMITETAS

Sąrašas bus paskelbtas vėliau.

IX. PASLAUGŲ IR DARBO SU NARIAIS KOMITETAS

  1. Vytas Bučinskas, UAB  „Minjotra“ – komiteto pirmininkas;
  2. Zenonas Buivydas, UAB „Gravista“ – narys;
  3. Donatas Damašas, UAB „Vigidas transport“ – narys;
  4. Bronislavas Geležiūnas, UAB „Autogika“ – narys;
  5. Regimantas Ivoška, UAB „Transvera“ – narys;
  6. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“;
  7. Vidmantas Užpalis, UAB „Transgesta“ – narys;
  8. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  9. Vladas Vidrevičius, UAB „Transcompany“ – narys;

X. APLINKOSAUGOS KOMITETAS

  1. Arvidas Pajuodis, UAB „Greitinga“ – komiteto pirmininkas;
  2. Sigitas Buinauskas, S. Buinausko individuali įmonė – narys;
  3. Kęstutis Leipus, UAB „Utenos autotransportas“ – narys;
  4. Artūras Mecelis, UAB „Artūro transportas“ – narys;
  5. Marjan Svirko, UAB „Ortima“ – narys;
  6. Liudas Smolskas – komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas.
Grįžti
KLAUSK