LT EN RU
Tarybos ir komitetai

Tarybos ir komitetai

TARYBŲ IR KOMITETŲ PRANEŠIMAI

Krovininio transporto taryba
Keleivinio transporto taryba
Finansų ir biudžeto komitetas
TIR ir muitų komitetas
Paslaugų ir darbo su nariais komitetas
Teisinių ir organizacinių reikalų komitetas
Socialinių klausimų komitetas
Ryšių su užsienio šalimis komitetas
Profesinio ugdymo komitetas
Gamtos apsaugos komitetas
Galimybių studijos

TARYBŲ, KOMITETŲ SUDĖTIS

I. KROVININIO TRANSPORTO TARYBA

  1. Marjan Svirko, UAB „Ortima“ – Tarybos pirmininkas;
  2. Artūras Grigaliūnas, UAB „Refta“ – narys;
  3. Regimantas Ivoška, UAB „Transvera“ – narys;
  4. Izrael Kamerman, UAB „Alka“ – narys;
  5. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  6. Modestas Kuklys, UAB „Veka auto“ – narys;
  7. Kęstutis Leipus, UAB „Utenos autotransportas“ – narys;
  8. Antanas Mažeika, UAB „Antila“ – narys;
  9. Vytautas Milėnas, UAB ,,Vylaista” – narys (patvirtintas 2018-05-02 prezidiumo sprendimu)
  10. Viktor Monkevič, UAB „Visla“ – narys;
  11. Donatas Načajus, UAB „Girteka Logistics“- narys;
  12. Linas Paknys, UAB „TFA Logistic“- narys;
  13. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  14. Marius Petraitis, UAB „Volvega“ – narys;
  15. Rimantas Raščius, UAB „Vilktukas“ – narys;
  16. Genadij Riabčuk, UAB „Translogiversa“ – narys;
  17. Andrej Soroko, UAB „Transeita“- narys;
  18. Irina Stančinskaja, UAB „Stanvita“ – narė;
  19. Oleg Tarasov, UAB „Ryvatra“ – narys;
  20. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“;
  21. Jonas Urbonas, UAB „Juslina“ – narys;
  22. Jaroslav Voitechovič, UAB „Gulija“- narys;
  23. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  24. Tomas Garuolis – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  25. Valdas Kazlauskas – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas.

II. KELEIVINIO TRANSPORTO TARYBA

  1. Rimantas Martinavičius, UAB „Tauragės autobusų parkas“ – Tarybos pirmininkas;
  2. Vytautas Bulka, UAB „Svirka“ – narys;
  3. Mindaugas Grigelis, UAB „Kauno autobusai“ – narys;
  4. Arūnas Indrašius, UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ – narys;
  5. Rimantas Markauskas, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ – narys;
  6. Rimantas Petukauskas, UAB „Panevėžio autobusų parkas“ – narys;
  7. Alfonsas Prabišas, UAB „Ukmergės autobusų parkas“ – narys;
  8. Vaidas Ramanauskas, UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ – narys;
  9. Linas Skardžiukas, UAB „Kautra“ – narys;
  10. Otaras Urbanas, UAB „Jonavos autobusai“ – narys;
  11. Dalytė Venčkauskienė, UAB „Marijampolės autobusų parkas“ – narė;
  12. Jevgenij Stolovickij – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  13. Laima Bajorūnienė – tarybos darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

III. FINANSŲ IR BIUDŽETO KOMITETAS

  1. Anatolijus Ašmankevičius, UAB „Vitautika“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Sidonija Caron, UAB „Setransa“ – narė;
  3. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  4. Modestas Kuklys, UAB „Veka Auto“ – narys;
  5. Ričardas Lukoševičius, UAB „Cargosfera“ – narys;
  6. Aušra Mecelienė, UAB „Artūro transportas“ – narė
  7. Alicija Monkevič, UAB „Visla – narė;
  8. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  9. Genadijus Riabčuk, UAB „Translogiversa“ – narys;
  10. Miroslav Roževič, UAB „Šalauta“ – narys;
  11. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“ – narys;
  12. Jonas Urbonas, UAB „Juslina“ – narys;
  13. Romas Vosylius, UAB „Jotvainis“ – narys;
  14. Jonas Juodka – komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas.

IV. TIR IR MUITŲ KOMITETAS

  1. Bronislavas Geležiūnas, UAB „Autogika“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Vytas Bučinskas, UAB „Minjotra“ – narys;
  3. Genadijus Koženevskis, UAB „Petva“ – narys;
  4. Artūras Rutkauskas, UAB „Solotransa“ – narys;
  5. Rolandas Rutkauskas, UAB „Transartas“ – narys;
  6. Andrej Soroko, UAB „Transeita“ – narys (patvirtintas 2018-05-02 prezidiumo sprendimu)
  7. Arūnas Sukackas, UAB „Barsukas“- narys;
  8. Artūras Telmentas, UAB „Telmento transportas“ – narys;
  9. Robertas Žilinskas, UAB „Reritransa“- narys;
  10. Andrej Unis – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  11. Alicija Bruzgulienė – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

V. TEISINIŲ IR ORGANIZACINIŲ REIKALŲ KOMITETAS

  1. Romas Vosylius (UAB „Jotvainis“) – Komiteto pirmininkas;
  2. Romas Austinskas (UAB „Autopaslauga“);
  3. Stasys Bartkus (UAB „Barsukas“);
  4. Vytas Bučinskas (UAB „Minjotra“);
  5. Zenonas Buivydas (UAB „Gravista“);
  6. Sidonija Caron (UAB “Setransa”);
  7. Bronislavas Geležiūnas (UAB „Autogika“);
  8. Irena Griciūtė (A. Griciaus įmonė);
  9. Mindaugas Kapleris (UAB „Samarina“);
  10. Artūras Kaušikas (UAB „Blokas“);
  11. Valdas Miliukas (UAB ,,Rosteka”);
  12. Viktor Monkevič (UAB „Visla“);
  13. Vidmantas Pelėda (UAB „Transekspedicija“);
  14. Vidmantas Petkevičius (UAB ,,Baltic Transline Transport”);
  15. Rytis Petraitis (UAB „Continental Transport“);
  16. Rimvydas Stropus (UAB „Colourstone”);
  17. Gintautas Šiaškus (UAB “Klaipėdos transekspedicija”);
  18. Oleg Tarasov (UAB “Ryvatra”);
  19. Artūras Telmentas (UAB „Telmento transportas“);
  20. Andrius Dubinas ir Ieva Marcinkevičiūtė – komiteto darbo organizavimui priskirti sekretoriato atstovai.

VI. RYŠIŲ SU UŽSIENIO ŠALIMIS KOMITETAS

  1. Oleg Tarasov, UAB „Ryvatra“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Dainius Abramavičius, UAB „Daimanta“ – narys;
  3. Anatolijus Ašmankevičius, UAB „Vitautika“ – narys;
  4. Mečislovas Atroškevičius, UAB „Mečys“ – narys;
  5. Tomas Baublys, UAB „Transeta“ – narys;
  6. Tadeuš Jusel, UAB „Agroketos transportas“ – narys;
  7. Izrael Kamerman, UAB „Alka“ – narys;
  8. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  9. Darius Mikėnas, UAB „Vedautos autotransportas“ – narys;
  10. Erlandas Mikėnas, UAB „Vedautos autotransportas“ – narys;
  11. Aldas Motiejūnas, UAB „Vantra“ – narys;
  12. Linas Paknys, UAB „TFA Logistic“- narys;
  13. Artūras Rutkauskas, UAB „Solotransa“ – narys;
  14. Neringa Seržintienė, UAB „Tomgina“ – narė;
  15. Irina Stančinskaja, UAB „Stanvita“ – narė;
  16. Artur Vengrovskij, UAB „Venpaltrans“ – narys;
  17. Albertas Vitkauskas, A. Vitkausko personalinė įmonė – narys;
  18. Jaroslav Voitechovič, UAB „Gulija“- narys;
  19. Tomas Garuolis – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  20. Valdas Kazlauskas – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  21. Irena Januškevič – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

VII. PROFESINIO UGDYMO KOMITETAS

  1. Mindaugas Račkauskas, UAB „Biominvija“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Raimundas Lekečinskas, UAB „Kautra Cargo“ – narys;
  3. Kęstutis Petrikonis, UAB „Kaducėjus“ – narys;
  4. Kęstutis Petronis, UAB „Koldlita“ – narys;
  5. Alfonas Prabišas, UAB „Ukmergės autobusų parkas“ – narys;
  6. Artūras Rutkauskas, UAB „Solotransa“ – narys;
  7. Rolandas Sakalauskas, UAB „Krovinių gidas“ – narys;
  8. Arūnas Sukackas, UAB „Barsukas“ – narys;
  9. Gintaras Švenčionis, UAB „Sanara“ – narys;
  10. Kęstutis Valiušis, UAB „Kedavė“- narys;
  11. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  12. Romas Vosylius, UAB „Jotvainis“ – narys;
  13. Jonas Reičiūnas, UAB „Jurlota“ – narys;
  14. Viktorija Mockevičienė – LMC atstovė;
  15. Gintautas Pupalaigis – komiteto darbo organizavimui priskirtas LMC atstovas;
  16. Viktorija Riabovaitė – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

VIII. SOCIALINIŲ KLAUSIMŲ KOMITETAS

  1. Erlandas Mikėnas, UAB „Vedautos autotransportas“- Komiteto pirmininkas;
  2. Mindaugas Grigelis, UAB „Kauno autobusai“ – narys;
  3. Modestas Kuklys, UAB „Veka auto“ – narys;
  4. Valdas Miliukas, UAB „Rosteka“ – narys;
  5. Donatas Načajus, UAB „Girteka Logistics“- narys;
  6. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  7. Mindaugas Račkauskas, UAB „Tyrana“ – narys;
  8. Viačeslav Semeško, UAB „Transmiva“- narys;
  9. Dalytė Venčkauskienė, UAB „Marijampolės autobusų parkas“ – narė;
  10. Valdas Kazlauskas – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  11. Jevgenij Stolovickij – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  12. Ieva Marcinkevičiūtė – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

IX. PASLAUGŲ IR DARBO SU NARIAIS KOMITETAS

  1. Vytas Bučinskas, UAB  „Minjotra“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Zenonas Buivydas, UAB „Gravista“ – narys;
  3. Donatas Damašas, UAB „Vigidas transport“ – narys;
  4. Bronislavas Geležiūnas, UAB „Autogika“ – narys;
  5. Regimantas Ivoška, UAB „Transvera“ – narys;
  6. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“;
  7. Vidmantas Užpalis, UAB „Transgesta“ – narys;
  8. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  9. Vladas Vidrevičius, UAB „Transcompany“ – narys;
  10. Nijolė Badikonienė – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

X. APLINKOSAUGOS KOMITETAS

  1. Arvidas Pajuodis, UAB „Greitinga“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Sigitas Buinauskas, S. Buinausko individuali įmonė – narys;
  3. Kęstutis Leipus, UAB „Utenos autotransportas“ – narys;
  4. Artūras Mecelis, UAB „Artūro transportas“ – narys;
  5. Marjan Svirko, UAB „Ortima“ – narys;
  6. Liudas Smolskas – komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas.
Grįžti
KLAUSK