2014 lapkričio 10

Tarybos ir komitetai


TARYBŲ, KOMITETŲ SUDĖTIS

I. KROVININIO TRANSPORTO TARYBA

  1. Marjan Svirko, UAB „Ortima“ – Tarybos pirmininkas;
  2. Artūras Grigaliūnas, UAB „Refta“ – narys;
  3. Regimantas Ivoška, UAB „Transvera“ – narys;
  4. Izrael Kamerman, UAB „Alka“ – narys;
  5. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  6. Modestas Kuklys, UAB „Veka auto“ – narys;
  7. Kęstutis Leipus, UAB „Utenos autotransportas“ – narys;
  8. Antanas Mažeika, UAB „Antila“ – narys;
  9. Vytautas Milėnas, UAB ,,Vylaista” – narys (patvirtintas 2018-05-02 prezidiumo sprendimu)
  10. Viktor Monkevič, UAB „Visla“ – narys;
  11. Donatas Načajus, UAB „Girteka Logistics“- narys;
  12. Linas Paknys, UAB „TFA Logistic“- narys;
  13. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  14. Marius Petraitis, UAB „Volvega“ – narys;
  15. Rimantas Raščius, UAB „Vilktukas“ – narys;
  16. Genadij Riabčuk, UAB „Translogiversa“ – narys;
  17. Andrej Soroko, UAB „Transeita“- narys;
  18. Irina Stančinskaja, UAB „Stanvita“ – narė;
  19. Oleg Tarasov, UAB „Ryvatra“ – narys;
  20. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“;
  21. Jonas Urbonas, UAB „Juslina“ – narys;
  22. Jaroslav Voitechovič, UAB „Gulija“- narys;
  23. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  24. Tomas Garuolis – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  25. Valdas Kazlauskas – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas.

II. KELEIVINIO TRANSPORTO TARYBA

  1. Rimantas Martinavičius, UAB „Tauragės autobusų parkas“ – Tarybos pirmininkas;
  2. Vytautas Bulka, UAB „Svirka“ – narys;
  3. Arūnas Indrašius, UAB „TOKS“ – narys;
  4. Rimantas Markauskas, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ – narys;
  5. Alfonsas Prabišas, UAB „Ukmergės autobusų parkas“ – narys;
  6. Vaidas Ramanauskas, UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ – narys;
  7. Vaidas Seirackas, UAB „Busturas“ – narys;
  8. Dalytė Venčkauskienė, UAB „Marijampolės autobusų parkas“ – narė;
  9. Vidas Žvinys, UAB „Utenos autobusų parkas“ – narys;
  10. Jevgenij Stolovickij – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;

III. FINANSŲ IR BIUDŽETO KOMITETAS

  1. Anatolijus Ašmankevičius, UAB „Vitautika“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Sidonija Caron, UAB „Setransa“ – narė;
  3. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  4. Modestas Kuklys, UAB „Veka Auto“ – narys;
  5. Ričardas Lukoševičius, UAB „Cargosfera“ – narys;
  6. Aušra Mecelienė, UAB „Artūro transportas“ – narė
  7. Alicija Monkevič, UAB „Visla – narė;
  8. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  9. Genadijus Riabčuk, UAB „Translogiversa“ – narys;
  10. Miroslav Roževič, UAB „Šalauta“ – narys;
  11. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“ – narys;
  12. Jonas Urbonas, UAB „Juslina“ – narys;
  13. Romas Vosylius, UAB „Jotvainis“ – narys;
  14. Jonas Juodka – komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas.

IV. TIR IR MUITŲ KOMITETAS

  1. Bronislavas Geležiūnas, UAB „Autogika“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Vytas Bučinskas, UAB „Minjotra“ – narys;
  3. Genadijus Koženevskis, UAB „Petva“ – narys;
  4. Andrej Soroko, UAB „Transeita“ – narys (patvirtintas 2018-05-02 prezidiumo sprendimu)
  5. Arūnas Sukackas, UAB „Barsukas“- narys;
  6. Artūras Telmentas, UAB „Telmento transportas“ – narys;
  7. Robertas Žilinskas, UAB „Reritransa“- narys;
  8. Andrej Unis – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  9. Alicija Bruzgulienė – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

V. TEISINIŲ IR ORGANIZACINIŲ REIKALŲ KOMITETAS

  1. Romas Vosylius (UAB „Jotvainis“) – Komiteto pirmininkas;
  2. Romas Austinskas (UAB „Autopaslauga“);
  3. Stasys Bartkus (UAB „Barsukas“);
  4. Vytas Bučinskas (UAB „Minjotra“);
  5. Zenonas Buivydas (UAB „Gravista“);
  6. Sidonija Caron (UAB “Setransa”);
  7. Bronislavas Geležiūnas (UAB „Autogika“);
  8. Irena Griciūtė (A. Griciaus įmonė);
  9. Mindaugas Kapleris (UAB „Samarina“);
  10. Artūras Kaušikas (UAB „Blokas“);
  11. Valdas Miliukas (UAB ,,Rosteka”);
  12. Viktor Monkevič (UAB „Visla“);
  13. Vidmantas Pelėda (UAB „Transekspedicija“);
  14. Vidmantas Petkevičius (UAB ,,Baltic Transline Transport”);
  15. Rytis Petraitis (UAB „Continental Transport“);
  16. Rimvydas Stropus (UAB „Colourstone”);
  17. Gintautas Šiaškus (UAB “Klaipėdos transekspedicija”);
  18. Oleg Tarasov (UAB “Ryvatra”);
  19. Artūras Telmentas (UAB „Telmento transportas“);
  20. Andrius Dubinas ir Ieva Marcinkevičiūtė – komiteto darbo organizavimui priskirti sekretoriato atstovai.

VI. RYŠIŲ SU UŽSIENIO ŠALIMIS KOMITETAS

  1. Oleg Tarasov, UAB „Ryvatra“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Dainius Abramavičius, UAB „Daimanta“ – narys;
  3. Anatolijus Ašmankevičius, UAB „Vitautika“ – narys;
  4. Mečislavas Atroškevičius, UAB „Mečys“ – narys;
  5. Tomas Baublys, UAB „Transeta“ – narys;
  6. Tadeuš Jusel, UAB „Agroketos transportas“ – narys;
  7. Izrael Kamerman, UAB „Alka“ – narys;
  8. Zofija Kornejevienė, UAB „Zojanus“ – narė;
  9. Darius Mikėnas, UAB „Vedautos autotransportas“ – narys;
  10. Erlandas Mikėnas, UAB „Vedautos autotransportas“ – narys;
  11. Aldas Motiejūnas, UAB „Vantra“ – narys;
  12. Linas Paknys, UAB „TFA Logistic“- narys;
  13. Artūras Rutkauskas, UAB „Solotransa“ – narys;
  14. Neringa Seržintienė, UAB „Tomgina“ – narė;
  15. Irina Stančinskaja, UAB „Stanvita“ – narė;
  16. Artur Vengrovskij, UAB „Venpaltrans“ – narys;
  17. Albertas Vitkauskas, A. Vitkausko personalinė įmonė – narys;
  18. Jaroslav Voitechovič, UAB „Gulija“- narys;
  19. Tomas Garuolis – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  20. Valdas Kazlauskas – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  21. Irena Januškevič – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

VII. PROFESINIO UGDYMO KOMITETAS

  1. Raimondas Vėlavičius UAB „ALTA transportas“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Raimundas Lekečinskas, UAB „Kautra Cargo“ – narys;
  3. Kęstutis Petrikonis, UAB „Kaducėjus“ – narys;
  4. Kęstutis Petronis, UAB „Koldlita“ – narys;
  5. Alfonas Prabišas, UAB „Ukmergės autobusų parkas“ – narys;
  6. Artūras Rutkauskas, UAB „Solotransa“ – narys;
  7. Rolandas Sakalauskas, UAB „Krovinių gidas“ – narys;
  8. Arūnas Sukackas, UAB „Barsukas“ – narys;
  9. Gintaras Švenčionis, UAB „Sanara“ – narys;
  10. Kęstutis Valiušis, UAB „Kedavė“- narys;
  11. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  12. Romas Vosylius, UAB „Jotvainis“ – narys;
  13. Jonas Reičiūnas, UAB „Jurlota“ – narys;
  14. Viktorija Mockevičienė – LMC atstovė;
  15. Gintautas Pupalaigis – komiteto darbo organizavimui priskirtas LMC atstovas;
  16. Viktorija Riabovaitė – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

VIII. SOCIALINIŲ KLAUSIMŲ KOMITETAS

  1. Artūras Telmentas, UAB „Telmento transportas“- Komiteto pirmininkas;
  2. Mindaugas Grigelis, UAB „Kauno autobusai“ – narys;
  3. Modestas Kuklys, UAB „Veka auto“ – narys;
  4. Valdas Miliukas, UAB „Rosteka“ – narys;
  5. Donatas Načajus, UAB „Girteka Logistics“- narys;
  6. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ – narys;
  7. Mindaugas Račkauskas, UAB „Tyrana“ – narys;
  8. Viačeslav Semeško, UAB „Transmiva“- narys;
  9. Dalytė Venčkauskienė, UAB „Marijampolės autobusų parkas“ – narė;
  10. Valdas Kazlauskas – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  11. Jevgenij Stolovickij – asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas;
  12. Ieva Marcinkevičiūtė – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

IX. PASLAUGŲ IR DARBO SU NARIAIS KOMITETAS

  1. Vytas Bučinskas, UAB  „Minjotra“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Zenonas Buivydas, UAB „Gravista“ – narys;
  3. Donatas Damašas, UAB „Vigidas transport“ – narys;
  4. Bronislavas Geležiūnas, UAB „Autogika“ – narys;
  5. Regimantas Ivoška, UAB „Transvera“ – narys;
  6. Tomas Ulickas, UAB „Jonavos agrotiekimas“;
  7. Vidmantas Užpalis, UAB „Transgesta“ – narys;
  8. Vytis Večerskis, UAB „VV group“ – narys;
  9. Vladas Vidrevičius, UAB „Transcompany“ – narys;
  10. Nijolė Badikonienė – komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė.

X. APLINKOSAUGOS KOMITETAS

  1. Arvidas Pajuodis, UAB „Greitinga“ – Komiteto pirmininkas;
  2. Sigitas Buinauskas, S. Buinausko individuali įmonė – narys;
  3. Kęstutis Leipus, UAB „Utenos autotransportas“ – narys;
  4. Artūras Mecelis, UAB „Artūro transportas“ – narys;
  5. Marjan Svirko, UAB „Ortima“ – narys;
  6. Liudas Smolskas – komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas.