LT EN RU
Naujienos
2016 balandžio 27 Revizijos komisijos ataskaita už 2015 m. asociacijos „Linava“ veiklą (TIK NARIAMS)

Revizijos komisija, kurią sudaro pirmininkė Alicija Monkevič, Aušra Mecelienė ir Mindaugas Kapleris atliko asociacijos ūkinės – finansinės veiklos už 2015 metus patikrinimą. Ši ataskaita bus pristatyta artėjančio kongreso metu, o taip pat su ja galima susipažinti ir asociacijos tinklapyje.

Plačiau
2015 lapkričio 26 Asociacijos „Linava“ revizijos komisijos kreipimasis

Gerbiami asociacijos „Linava“ nariai,

artėjančiame XXVIII asociacijos „Linava“ kongrese bus pristatyta Asociacijos revizijos komisijos atlikta Asociacijos veiklos patikrinimo ataskaita už 2015 m. pirmąjį pusmetį.

Plačiau
2015 rugsėjo 04 Skelbiama Revizijos komisijos ataskaita (nariams)

Asociacijos „Linava“ revizijos komisija parengė ir paskelbė Asociacijos pirmojo šių metų pusmečio veiklos patikrinimo ataskaitą. Šia proga kalbiname Revizijos komisijos pirmininkę Aliciją Monkevič.

Plačiau
2015 gegužės 14 XXVII kongreso medžiaga: Revizijos komisijos ataskaita (atnaujinta)

Gavus patikslintą informaciją iš asociacijos „Linava“  buhalterinę apskaitą atliekančios kompanijos „Ernst & Young Baltic“ ir surinkus  teisinius pastebėjimus, pateikiame atnaujintą Revizijos komisijos 2014 metų finansinės veiklos patikrinimo ataskaitą.

Plačiau
2015 gegužės 05 XXVII kongreso medžiaga: Revizijos komisijos ataskaita

Artėjant gegužės 22 dieną įvyksiančiam XXVII  asociacijos „Linava“ kongresui, pradedama skelbti informacinė medžiaga, aktuali asociacijos nariams.

Plačiau
2014 rugsėjo 25 Revizijos komisija: 2014 m. I-ojo pusmečio „Linavos“ finansinė veikla atnešė milijoninį nuostolį

Revizijos komisijos narės Alicija Monkevič ir Aušra Mecelienė atliko asociacijos „Linava“ ūkinės-finansinės veiklos patikrinimą. Buvo vertinamas laikotarpis nuo 2014 m. sausio 1 d. iki 2014 m. birželio 30 d.

Plačiau
2014 vasario 21 Revizijos komisijos ataskaitos

Šią informaciją gali matyti tik registruoti asociacijos nariai.

Plačiau
KLAUSK