DKV kuras

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ yra pasirašiusi bendradarbiavimo susitarimą su vienu iš lyderiaujančių kuro kortelių operatorių Europoje „DKV Euro Service“. Asociacijos nariai gauna specialias nuolaidas kurui visoje Europoje, Rusijoje ir Baltarusijoje. „DKV Euro Service“ turi daugiau nei 54 600 degalinių bei aptarnavimo taškų tinklą keturiasdešimt dviejose Vakarų bei Rytų Europos šalyse.

„DKV Euro Service“ pasiūlymu gali pasinaudoti absoliučiai visi asociacijos nariai, nepriklausomai nuo valdomo transporto parko dydžio. „DKV Euro Service“ sąlygos naudingos tiek dideliems, tiek mažesniems vežėjams, o pastariesiems sąlygos ypač palankios.

Asociacijos „Linava“ nariai, norėdami gauti konkrečias projekto sąlygas ir nuolaidas, maloniai prašomi kreiptis tel. (5) 2786501.

Daugiau apie DKV pasiūlymą (ar tikrai čia aktualus tekstas? http://www.linava.lt/naujiena/isskirtiniai-dkv-pasiulymai-%E2%80%9Elinavos-nariams/)

Asociacija „Linava“ pradeda bendradarbiavimą su UAB „Fleet union“ ir naudosis grupinio degalų pirkimo privalumais VIADA, BALTIC PETROLEUM bei kituose degalinių tinkluose

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ ir UAB „Fleet union“ pasirašė paslaugų teikimo sutartį, kuri leis su FUNN degalų kortele ar/ir kita atsiskaitymo priemone atsiskaityti už degalus ir kitas su transportu susijusias paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Ši partnerystė leis pagerinti asociacijos narių veiklą nenaudojant grynųjų pinigų.

Vien Lietuvoje FUNN apjungia 209 degalines. Vežėjų patogumui su FUNN degalų kortele bus galima atsiskaityti didžiausiame degalinių tinkle Lietuvoje VIADA bei Baltic Petroleum, kurios siūlo platų paslaugų ir prekių spektrą, o taip pat, ir kitose UAB „Fleet union“ partnerių degalinėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje.

Šiame projekte gali dalyvauti visi asociacijos „Linava“ nariai.

Išskirtinės nuolaidos suteikiamos ne tik degalams, bet ir plovyklos paslaugoms, automobilinių prekių įsigijimui bei AdBlue priedui.

Sprendimas dėl bendradarbiavimo su UAB „Fleet Union“ dar labiau praplės naudų vežėjams spektrą. Vienodo dydžio nuolaidos bus taikomos visiems asociacijos „Linava“ nariams nepriklausomai nuo jų automobilių parko dydžio. Tad mažesniems vežėjams naujasis bendradarbiavimo pasiūlymas bus ypač palankus.

Norime pabrėžti, kad vien dėl tokių bendradarbiavimo sąlygų, kokias suteikia kuro tiekėjai, naudinga būti asociacijos „Linava“ nariu.

Visą degalinių tinklą rasite čia: http://www.funn.lt/lt/degaliniu-zemelapis/

Asociacijos „Linava“ narius, norinčius sudaryti sutartis su UAB „Fleet union“, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@funn.lt.

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nariams taikomos sąlygos degalų pirkimui (TIK NARIAMS).

Jeigu turite daugiau klausimų, kreipkitės į asociacijos sekretoriatą telefonu: (5) 2786501.