„airBaltic“ tęsia plėtrą – įdarbins per 120 specialistų

Pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse „airBaltic“ paskelbė ieškanti daugiau nei 120 specialistų į įvairias pozicijos, įskaitant orlaivių įgulos narių, pilotų, technikų ir kitų. Vykdoma personalo atranka atspindi bendrovės veiklos plėtros įsipareigojimus.

„airBaltic” Technikos departamente šiuo metu yra 17 laisvų darbo vietų orlaivių mechanikams su aviacijos išsilavinimu, orlaivių sertifikavimo technikams (B1 arba B2) ir kitiems specialistams. Be to, „airBaltic” ieško net 60 skrydžių palydovų, taip pat antrųjų pilotų ir vyresniųjų antrųjų pilotų darbui „Airbus A220-300″ orlaiviuose.

„Nuosekliai plėsdami veiklą Baltijos regione, ieškome darbuotojų, kurie galėtų prisijungti prie mūsų komandos. Nesvarbu, ar ką tik baigėte studijas, ar esate patirties jau turintis profesionalas, svarstantis apie naują karjeros kelią, kviečiame kandidatuoti ir susipažinti su dinamiška bei įdomia avialinijų industrija, kurioje galime pasiūlyti įvairių karjeros galimybių, – sakė „airBaltic“ vyresnioji viceprezidentė žmogiškiesiems ištekliams Alina Aronberga. – Be to, praėjusį mėnesį atidarėme „airBaltic” Technikos akademiją, kuri bus pagrindinė orlaivių technikų rengimo priemonė, skirta norintiems pradėti karjerą ar gilinti žinias orlaivių techninės priežiūros srityje. Šia iniciatyva siekiame suteikti studentams aukšto lygio išsilavinimą, kuris bus naudingas jų ateities karjerai ir svariai prisidės prie Baltijos regiono švietimo sistemos plėtros”, – pridūrė A. Aronberga.

Praėjusį mėnesį veiklą pradėjusi „airBaltic“ Techninė akademija iki 2024 m. liepos 1 d. priima paraiškas į tris specializuotas programas – „airBaltic” programą, sukurtą su Rygos technikos universitetu, programą, sukurtą su Liepojos valstybine technikos mokykla, ir išskirtinę „airBaltic” mechanikos programą.

Naujų paraiškų laukia ir „airBaltic” Pilotų akademija. Šiuo metu joje mokosi 136 studentai – dauguma jų yra iš Baltijos šalių, taip pat iš kitų ES valstybių. Be to, daugiau nei 10 proc. akademijos auklėtinių sudaro moterys. „airBaltic“ skaičiuoja, kad jau yra įdarbinusi net 99 Pilotų akademijos absolventus.

Šiuo metu „airBaltic” dirba daugiau kaip 2,5 tūkst. specialistų. Atranka vykdoma į 33 skirtingas pozicijas, į kurias siekiama pritraukti daugiau kaip 120 naujų talentų. Jau kelerius metus „airBaltic” pripažįstama geriausiu darbdaviu įvairiuose nacionaliniuose ir pasauliniuose tyrimuose.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos, skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione.

BNS

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.