Asociacija „Linava“ pristato naują iniciatyvą – nemokamų seminarų ciklą vežėjų bendruomenei 

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, siekdama dar geriau informuoti apie naujausias šalies transporto ir logistikos sektoriaus aktualijas, kurios lemia sėkmingą bei sklandžią šalies vežėjų veiklą, šiemet organizacijos narius kvies į nemokamų seminarų ciklą. Ten naujausią informaciją apie teisėkūros procesus, institucijų planuojamas naujoves transporto ir logistikos įmonėms pristatys institucijų atstovai, o įžvalgomis ir patarimais dalinsis teisės, ekonomikos, vadybos, tarptautinėje erdvėje dirbantys įvairių sričių ekspertai. Taip pat nariai kviečiami patys aktyviai siūlyti temas, kuriomis pageidauja nemokamų seminarų.

Tai nauja iniciatyva, kurios metu šiemet bus surengti mažiausiai keturi nemokami seminarai skirtingomis temomis, nuotoliniu būdu, o pirmasis nuotolinis seminaras vyks jau vasario 15 d. 10 val.

Jame dalyvaus Migracijos departamento vadovė Evelina Gudzinskaitė ir Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) vadovas Jonas Gricius. Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) atstovai dėl didelio temų rato planuoja daryti atskirą seminarą, į kurį pakvietimą gaus asociacijos „Linava“ nariai.

Pirmajame seminare taip pat dalyvaus asociacijos „Linava“ specialistai, kurie pakomentuos pranešėjų išdėstytą medžiagą. Asociacijos „Linava“ viceprezidentas Vytas Bučinskas su vežėjais pasidalins naujausiomis aktualijomis iš asociacijos, pristatys artimiausius veiklos planus.

Asociacijos „Linava“ Inovacijų ir transporto politikos sekretorius Andrius Burba teigia, jog idėja surengti nemokamų seminarų ciklą kilo neatsitiktinai, o įvertinus grįžtamąjį ryšį iš asociacijos narių ir kylančius klausimus. 

„Sulaukiame klausimų ne tik apie asociacijos veiklą ar kaip sekasi atstovauti vežėjų interesus institucijose, bet ir apie valstybės institucijose planuojamus, svarstomus ar priimamus pokyčius, kurie vienaip ar kitaip liečia transporto ir logistikos sektorių. Taip pat yra domimasi ekspertinėmis prognozėmis, patarimais. Iš organizacijos narių matome natūralų poreikį gauti daugiau informacijos apie šalyje planuojamus ir vykstančius pokyčius, asociacijos veiklą, tad būsime tie partneriai, kurie suteiks dar daugiau informacijos bendruomenei. Na, o tam, kad nemokamų seminarų temos būtų tikrai reikalingos ir vertingos, labai laukiame asociacijos narių siūlymų dėl konkrečių temų“, – sako nemokamų seminarų ciklo projekto koordinatorius A. Burba.

Būtent todėl asociacijos nariai kviečiami ne tik dalyvauti seminaruose, bet ir teikti savo pasiūlymus, kokios temos šiuo metu atrodo aktualios ir apie ką būtų svarbu išgirsti, padiskutuoti ateityje.

Pasiūlymus dėl pageidaujamų nemokamų nuotolinių seminarų temų kviečiame siųsti Inovacijų ir transporto politikos sekretoriui A. Burbai el. paštu Andrius.Burba@linava.lt.