Asociacijos „Linava“ atstovai sveikino „Kautrą“ 90-ojo gimtadienio proga

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ atstovai praėjusią savaitę dalyvavo bendrovės „Kautra“ 90-ojo gimtadienio minėjime, kuriame vyko ir konferencija transporto tema „Kelyje nuo 1934-ųjų”.

Asociacijai „Linava“ atstovavo bei sveikinimus perdavė asociacijos „Linava“ viceprezidentas ir keleivinio transporto tarybos pirmininkas Rimantas Martinavičius.

„Minėjimas buvo naudingas ir įdomus, nes konferencijoje buvo aptarta tai, kas keleivinio transporto laukia artimiausiais metais. Na, o mes „Kautros“ direktoriui Linui Skardžiukui, kartu su asociacijos „Linava“ nariais palinkėjome, kad ir toliau sėkmingai gyvuotų, stebėtų situaciją, nepamirštų kolegų, kurie yra mažesni ir bendradarbiautų su jais”, – teigia R. Martinavičius.

Bendradarbiavimo svarbą siekiant sklandaus, ilgamečio veikimo pabrėžia ir asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas.

„Iš ilgamečių šalies įmonių galima pasisemti labai daug naudingos patirties. Ne paslaptis, kad tiek krovinių, tiek ir keleivių vežėjai sėkmingai veikia tik tuomet, kai yra linkę bendradarbiauti, dalintis idėjomis ir pastebėjimais. Tad tuo pagrįstos veiklos „Kautros“ įmonei ir belieka palinkėti“, – mintimis dalijosi Z. Buivydas.