Asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Z. Buivydas Londone pasirašė partnerystės sutartį, kuri vežėjams padės tausoti aplinką

Sausio 26 d. oficialaus vizito metu Londone, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas pasirašė partnerystės sutartį su kuro taupymo technologiją plėtojančia Jungtinėje Karalystėje įsikūrusia bendrove „Addvantage Global Ltd“. Jos siūlomą technologiją savo automobilių parke įsidiegusios kompanijos ketvirtadaliu sumažina transporto priemonių taršą ir sutaupo po daugiau nei dešimtadalį pajamų, skirtų kurui. Tad tikimasi, kad naujasis partneris bus naudingas ir visiems asociacijos „Linava“ nariams – mūsų šalies vežėjams.

Pasak asociacijos „Linava“ generalinio sekretoriaus Z. Buivydo, įsigilinus į bendrovės „Addvantage Global Ltd“ technologijų teikiamą naudą, dėl partnerystės nekilo jokių abejonių. Vežėjams tai bus labai puikus būdas ne tik sutaupyti, bet tuo pačiu ir sumažinti išmetamo CO2 kiekį, kas šiuo metu yra be galo aktualu.

„Atstovaujame daugiau nei 700 vežėjų, o mūsų uždavinys – padėti jiems savo veiklą vykdyti kuo sklandžiau, optimaliau ir esant galimybėms, sutaupyti. Tad neabejojame, kad „Addvantage Global Ltd“ siūloma technologija prie to ženkliai prisidės. Iš vežėjų, kurie jau naudojasi tokiomis paslaugomis, gavome tik teigiamus atsiliepimus. Tad, manau, kad ir mūsų nariai, nusprendę pas save pritaikyti partnerio siūlomas paslaugas, labai greitai pajus naudą“, – sako Z. Buivydas. 

Bendradarbiavimu su asociacija „Linava“ džiaugėsi ir „Addvantage Global Ltd“ generalinis direktorius Danielis Mitchellas.

„Asociacija „Linava“ yra puikus partneris, kadangi atstovauja daugiau kaip 700 Lietuvos transporto įmonių, kurios eksploatuoja daugiau kaip 40 tūkst. transporto priemonių. Tikimės, kad naudingi galėsime būti daugumai iš jų“, – teigia jis. 

„Addvantage Global Ltd“ – tai įmonė, siūlanti degalų taupymui skirtą technologiją, kuri ne tik padeda transporto įmonėms sumažinti patiriamas išlaidas, bet ir sumažinti į aplinką išmetamų teršalų kiekį.

Tokia technologija transporto priemonėje įdiegiama vos per keturias valandas. Vėliau iš transporto priemonės valdymo bloko (ECU) yra gaunami ir nuolat stebimi svarbiausi duomenys bei apskaičiuojamas ir reguliuojamas tikslus degalų įpurškimo kiekis.

Remiantis „Addvantage Global Ltd“ skaičiavimais, įdiegus technologiją savo vilkikuose, maždaug 23 procentais galima sumažinti anglies dvideginio išmetimą, 13 proc. sumažinti degalų sąnaudas. 

Daugiau informacijos apie naująjį partnerį rasite apsilankę jo interneto svetainėje: https://www.addvantageglobal.com/.