Asociacijos „Linava“ gretose – trys nauji nariai

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ informuoja, kad 2023 m. vasario 9 d. vykusiame Prezidiumo posėdyje vienbalsiu Prezidiumo narių pritarimu buvo nuspręsta į asociaciją „Linava“ priimti tris naujus narius –  bendroves „Lugama“, „Tersis“ ir „VTA Transport“.

Prie asociacijos narių prisijungusios bendrovės „Lugama“ ir „VTA Transport“ sėkmingai vykdo veiklą transporto ir logistikos srityje, o bendrovė „Tersis“ yra sėkmingas tarptautinės transporto ir logistikos paslaugų rinkos operatorius, teikiantis paslaugas šiuolaikinių pasaulinių standartų lygiu.

„Džiaugiamės, kad asociacija ir toliau reguliariai pildosi naujais nariais, kurie atsineša naujų idėjų, pastebėjimų, stengiasi aktyviai dalyvauti mūsų veikloje. Tai reiškia, kad dirbame tinkama kryptimi ir tinkamai atstovaujame Lietuvos vežėjų interesus“, – sako asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas. 

Šiuo metu asociaciją „Linava“ vienija daugiau nei 700 narių. 

Kokias naudas ir privalumus gauna asociacijos „Linava“ nariai?

1.            Nuolaidų programą asociacijos „Linava“ nariams ir jų įmonių darbuotojams.

2.            Asociacijos „Linava“ nariai gali dalyvauti nemokamuose seminaruose aktualiais klausimais kartą per ketvirtį (dalyvaujant SUMIN, LTSA, Migracijos ir Muitinės departamentų, VDI, VMI ir kitų institucijų atstovams).

3.            Suteikiamos galimybės produktyvioms konsultacijoms iškilus nesklandumams Lietuvoje ir užsienyje.

4.            Asociacijos „Linava“ nariai operatyviai gauna naujausią informaciją vežėjams svarbiais klausimais.

5.            Asociacijos „Linava“ nariai gauna nuolaidas mokymams (transporto vadybininkų mokymams, ADR A1 kursui) ir kitoms teikiamoms paslaugoms „Linavos” mokymo centre.

6.            Asociacijos „Linava“ nariai atstovaujami kuriant įstatymus ir valstybinį reguliavimą.

7.            Asociacijos „Linava“ nariai gauna prieigą prie didžiausio Lietuvoje vežėjams skirto portalo www.linava.lt, kuriame kiekvieną dieną pateikiama tiksli, detali, naujausia ir aktualiausia transporto ir logistikos sektoriui informacija iš Lietuvos ir viso Pasaulio. Taip pat svarbiausios asociacijos „Linava“ naujienos.

8.            Asociacijos „Linava“ nariai turi galimybę dalyvauti organizuojamose verslo misijose ir transporto parodose.

9.            Asociacijos „Linava“ nariams TIR sistemos nario administravimo mokestis yra taikomas su 15 proc. nuolaida.

10.          Asociacijos „Linava“ nariai gauna 50 proc. nuolaidą reklamai portale www.linava.lt.