Asociacijos neeilinis XLI kongresas neįvyko, kitas organizuojamas rugsėjo 15 d.

Šiandien, rugpjūčio 31 d., turėjęs įvykti Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ neeilinis XLI kongresas neįvyko, nes nesusirinko reikiamas dalyvių skaičius. Iš viso dalyvauti jame užsiregistravo tik 17 asociacijos narių iš visų 529. Tuo tarpu kvorumui reikia 265 narių dalyvavimo.

Nuspręsta, kad kitas neeilinis kongresas organizuojamas rugsėjo 15 d. Kėdainiuose, Sporto arenoje. Registracija į šį kongresą vyks nuo 10.00 val. iki 11.00 val., o kongreso darbo pradžia – 11.00 val.

Tai reiškia, kad šios dienos kongreso darbotvarkėje suplanuoti klausimai perkeliami į rugsėjo 15 d. neeilinio kongreso darbotvarkę Kėdainiuose.

Primename, kad rugsėjo 15 d. vyksiančio kongreso metu numatyta tvirtinti naujos redakcijos asociacijos „Linava“ įstatus, regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarkas, kongreso darbo tvarką, balsų skaičiavimo komisijos nuostatus. Plačiau apie siūlomus pakeitimus: http://www.linava.lt/naujiena/kongrese-bus-tvirtinami-dokumentai-kvieciame-susipazinti-su-svarbiausiais-siulomais-pakeitimais/

Būsimo kongreso darbotvarkėje – ir asociacijos „Linava“ patikslintų 2021 metų finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimas bei kiti svarbūs klausimai.

Plačiau apie planuojamą darbotvarkę: http://www.linava.lt/naujiena/kvietimas41/

Šiandien turėjusio įvykti neeilinio kongreso Mandatų komisijos pirmininku buvo išrinktas Viktor Monkevič (UAB „Visla“), o mandatų komisijos nariais – Viktor Monkevič (UAB „Visla“), Juozas Bernackas (UAB „Bevita“), Vaidmontas Gelžinis (UAB „Brokmida“). Ši komisija patikrino asociacijos narių sąrašą, kongreso dalyvių registracijos sąrašus, atstovavimą patvirtinančius dokumentus, suskaičiavo kongreso neišduotas dalyvių korteles.

Detalesnė informacija apie kongresą bus pateikta asociacijos nariams artimiausiu metu. Kviečiame sekti informaciją ir registruotis būsimame kongrese rugsėjo 15 d., Kėdainiuose.