BGS teiks degalus DAT grupės avialinijoms Kauno oro uoste

Tarptautinė antžeminių paslaugų, orlaivių degalų tiekimo ir logistikos paslaugų teikėja „Baltic Ground Services“ (BGS) pasirašė sutartį su DAT grupės avialinijomis.

Įmonės sutarė dėl aviacinio kuro tiekimo į DAT orlaivius Kauno oro uoste. Naujoji sutartis įsigaliojo 2024 m. gegužės 1 d. ir truks vienerius metus.

BGS grupės komercijos vadovas Vitalis Dūdys teigia, kad bendrovė džiaugiasi besiplečiančiu klientu ratu: „Daugelyje mūsų stočių klientams teikiamų paslaugų apimtys auga. Kaunas  ne išimtis: čia veikiančios avialinijos ne kartą įvertino aukštą mūsų paslaugų kokybę. Nenuleisime kartelės ir toliau teiksime tokio paties lygio paslaugas tiek naujiems, tiek esamiems klientams. “

Tomas Valiukevičius DAT antžeminio aptarnavimo vadovas, teigia: „Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su BGS degalų tiekimo Kauno oro uoste reikmėms. Mūsų susitarimas užtikrins sklandžią ir efektyvią DAT veiklą, ypač išaugus skrydžių paklausai vasaros sezono metu. Pasitikime BGS paslaugų kokybe, kuri yra labai svarbi mūsų įsipareigojimams užtikrinti skrydžių saugumą ir punktualumą.“

DAT įmonių grupė, įkurta 1989 m., veiklą pradėjo Danijoje, o 2003 m. Kauno oro uoste įsikūrė aviakompanija DAT LT.

Iš pradžių veikusi kaip krovinių oro linijų bendrovė, šiandien DAT vykdo užsakomuosius skrydžius ir teikia ACMI (orlaivių nuomos su įgula, technine priežiūra ir draudimu) paslaugas.

BGS priklauso „Avia Solutions Group“ – didžiausiai pasaulyje ACMI paslaugas teikiančių bendrovių grupei, turinčiai 213 orlaivių parką. Grupės įmonės taip pat teikia įvairias aviacijos paslaugas, tokias kaip orlaivių remontas, pilotų bei įgulos mokymai ir antžeminis aptarnavimas.

BNS

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.