DKV kuro kortelė išskirtinėmis sąlygomis

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ bendradarbiauja su „DKV Mobility“ – Europoje pirmaujančia B2B platforma, skirta mokėjimams ir sprendimams keliuose. Su DKV kuro kortelėmis klientai gali naudotis prieiga prie didžiausio energijos tinklo Europoje, įskaitant ~67 000 įprastų degalinių, ~413 000 elektromobilių įkrovimo punktų ir ~20 000 alternatyvaus kuro stotelių. Be to, „DKV Mobility“ yra pirmaujanti kelių rinkliavų mokėjimo sprendimų tiekėja Europoje, taip pat siūlanti mobilumo paslaugas, įskaitant ~30 000 transporto serviso taškų, PVM ir akcizo grąžinimo paslaugas ir novatoriškus skaitmeninius sprendimus.

DKV kuro kortelių išskirtinėmis sąlygomis pasiūlymu gali pasinaudoti absoliučiai visi asociacijos nariai, nepriklausomai nuo valdomo transporto parko dydžio. „DKV Mobility“ sąlygos naudingos tiek dideliems, tiek mažesniems vežėjams, o pastariesiems sąlygos ypač palankios.

Asociacijos „Linava“ nariai, norėdami gauti konkrečias pasiūlymo sąlygas ir nuolaidas, maloniai prašomi kreiptis į sekretoriatą tel. +370 52 78 6501

Daugiau apie „DKV Mobility“ produktus ir paslaugas galite sužinoti:

https://www.dkv-mobility.com/lt/