Galutiniai sprendimai dėl apsikeitimo tarptautinio krovinių vežimo leidimais su Rusija, Baltarusija, Kazachstanu bus priimti jau netrukus

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ dalijasi aktualia informacija apie planuojamą apsikeitimą tarptautinio krovinių vežimo leidimais 2023 metams su Rusija ir Baltarusija, o taip pat su Kazachstanu. Šie leidimai be galo svarbūs transporto ir logistikos įmonėms planuojant artimiausių metų veiklas.

Iš Susisiekimo ministerijos gauta informacija, jog šiuo metu dėl apsikeitimo tarptautinio krovinių vežimo leidimais su Rusija bei Baltarusija dar laukiama galutinio sprendimo iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Susisiekimo ministerijos atstovai taip pat informavo, jog su Kazachstano atstovais planuojamas antrasis derybų etapas, kuris turėtų įvykti iki šio mėnesio pabaigos.

„Labai tikimės, jog Vyriausybė priims tinkamus sprendimus, nes produktyvus apsikeitimas tarptautinio krovinių vežimo leidimais yra labai svarbus skatinant sėkmingą mūsų šalies transporto įmonių veiklą. Juolab, kad verslas pastaraisiais metais patiria vis daugiau iššūkių. Atsižvelgiant į didžiulę trečiųjų šalių svarbą transporto paslaugų rinkoje, visas puses tenkinantis apsikeitimo tarptautinio krovinių vežimo leidimais skaičius reikštų vežėjų galimybes veiklą vykdyti itin sklandžiai, be trikdžių“, – sako „Linava“ Inovacijų ir transporto politikos sekretorius Andrius Burba.

Galutiniai sprendimai turėtų būti priimti artimiausiu metu, tad kai jie bus, nedelsiant pasidalinsime informacija.