Įvyko asociacijos „Linava” Klaipėdos informacinis regioninis susirinkimas

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava” informuoja, kad vasario 6 d. įvyko Klaipėdos informacinis regioninis susirinkimas, kuriame asociacijos „Linava“ nariai kartu su  asociacijos „Linava“ atstovais aptarinėjo šiuo metu vežėjams svarbiausius klausimus.

Susirinkime dalyvavo 10 asociacijos „Linava“ narių.

Nemažai diskusijų, kaip ir Panevėžyje, kėlė tema apie Mobilumo paketą. Vežėjai sutinka, kad jo ribojimai ir prievolės (reikalavimas grąžinti vairuotojus ir vilkikus į jų kilmės valstybę bei didelės baudos to neislaikant) buvo priimti galimai neatsižvelgiant į ES pakraščiuose esančių valstybių, tarp jų ir Lietuvos, teisę turėti vienodas konkurencijos sąlygas Europos transporto industrijoje. Taigi, varžomos mūsų šalies vežėjų galimybės.

Susirinkime asociacijos „Linava“ prezidiumo narys Artūras Telmentas, kuris aktyviai veikė ir toliau veikia derinant vežėjų rūpimus klausimus su migracija, profsąjungomis, trišalėmis tarybomis, pristatė savo atliktus darbus.

Asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas Klaipėdos regiono nariams pristatė asociacijos „Linava“ 2023 m. veiklą, apžvelgė asociacijos „Linava“ 2024 m. biudžetą ir klausimą dėl Asociacijos „Linava“ prezidiumo narių bei revizijos komisijos teikiamų paslaugų ir atlygio už suteiktas paslaugas.

Advokatė Evelina Polujanskaitė pristatė klausimą dėl Asociacijos „Linava“  vidinių dokumentų pakeitimų, o asociacijos „Linava“ krovininio transporto skyriaus vadovas Valdas Kazlauskas detaliau pakalbėjo apie Mobilumo paketo svarbą vežėjams ir neišvengiamai dėl to artėjančius pasikeitimus.

„Dėkojame Klaipėdos regiono nariams, kurie rado laiko atvykti į susirinkimą bei išklausyti mūsų pristatymus. Taip pat, jog nevengė aktyviai dalintis savo pastebėjimais. Raginu ir toliau išlikti susitelkusiais, nes tik mūsų visų bendras darbas padės klestėti šalies transporto ir logistikos sektoriui bei įveikti visus kylančius iššūkius“, – po susirinkimo teigė Asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Z. Buivydas.

Primename, kad jau Vasario 7 d., 11 val., „Tomas Hotel“ viešbutyje, Tilžės g. 63A, Šiauliuose, vyks Šiaulių informacinis regioninis susirinkimas. Kviečiame dalyvauti!

Visų informacinių regioninių susirinkimų tvarkaraštį rasite paspaudę šią nuorodą. Regioninių susirinkimų darbotvarkę – paspaudę šią nuorodą.