Įvyko asociacijos „Linava” Šiaulių informacinis regioninis susirinkimas

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava” informuoja, kad vasario 7 d. įvyko Šiaulių informacinis regioninis susirinkimas, kuriame asociacijos „Linava“ nariai kartu su  asociacijos „Linava“ atstovais aptarinėjo šiuo metu vežėjams svarbiausius klausimus.

Susirinkime dalyvavo 11 asociacijos „Linava“ Šiaulių regiono narių. Tarp kurių ir Šiaulių regioną atstovaujantis „Linava“ prezidiumo narys Vytas Bučinskas.

UAB „Detagama“ įmonė bei asociacijos „Linava“ krovininio transporto skyriaus vadovas Valdas Kazlauskas detaliai papasakojo apie Mobilumo paketo svarbą vežėjams ir neišvengiamai dėl to artėjančius pasikeitimus. 

Tradiciškai, dėl mobilumo paketo ir jo ribojimų bei prievolių vežėjai turėjo nemažai klausimų, vyko produktyvi diskusija.

Asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas Šiaulių regiono nariams taip pat pristatė asociacijos „Linava“ 2023 m. veiklą, apžvelgė ir klausimą dėl Asociacijos „Linava“ prezidiumo narių bei revizijos komisijos teikiamų paslaugų ir atlygio už suteiktas paslaugas. 

Advokatė Evelina Polujanskaitė pristatė klausimą dėl Asociacijos „Linava“  vidinių dokumentų pakeitimų.

„Šiaulių regiono nariai visada pasižymėjo aktyvumu, drąsa diskutuoti ir teikti pasiūlymus. Dėkojame tiems, kurie ir šiandien rado laiko atvykti į susirinkimą bei išklausyti mūsų pristatymus. Taip pat, jog nevengė domėtis, klausti ir dalintis savo pastebėjimais. Raginu ir toliau išlaikyti vienybę ir atvirumą. Tik bendru darbu galime įveikti visus iššūkius ir leisti šalies transporto ir logistikos sektoriui klestėti“, – po susirinkimo teigė asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Z. Buivydas.

Primename, kad sekantys susitikimai su asociacijos „Linava“ nariais vyks kitą savaitę. 

Artimiausi – Vasario 13 d., 10 val., „Via Baltica Hotel“ viešbutyje, Verslo g. 17, Sargėnuose vyksiantis Kauno informacinis regioninis susirinkimas bei vasario 13 d., 15 val., Dzūkų alaus restorane, Vilniaus g. 35, Alytuje vyksiantis Alytaus informacinis regioninis susirinkimas.

Visų informacinių regioninių susirinkimų tvarkaraštį rasite paspaudę šią nuorodą. Regioninių susirinkimų darbotvarkę – paspaudę šią nuorodą.