Keičiasi asociacijos „Linava“ iki šiol naudotas dizainas

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ informuoja, kad keičiasi asociacijos iki šiol naudotas dizainas. Jis pokyčių įneš visoje organizacijos veikloje – nuo logotipo iki vizitinių kortelių, firminių blankų ar bukletų.

 „Savalaikiai vizualiniai pokyčiai – natūrali kiekvienos organizacijos dalis. Tai parodo, jog organizacija yra novatoriška, nebijanti naujovių, mokanti prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos ir pozityviai žvelgianti į priekį. Tikimės, kad naujasis dizainas dar labiau atspindės mūsų veiklą bei įkvėps dideliems darbams“, – teigia Andrius Burba, asociacijos „Linava“ inovacijų ir transporto politikos sekretorius.

Naujajame „Linava“ dizaine akcentuojamasi į keturias spalvas – baltą, juodą, mėlyną bei žalią. Keičiasi stilių formuojantys elementai.

Kartu dizainu atsinaujins vizitinės bei nuolaidų kortelės, firminiai blankai, maišeliai, puodukai ir lipdukai, marškinėliai. Taip pat dalyvio kortelės, reklaminiai bukletai, plakatai, reklaminiai stendai.

Stilistiškai bus atnaujintas ir „Linava“ biuras – interjero apipavidalinimo elementai.

Pagal naująjį asociacijos dizainą sukurtas ir naujasis asociacijos tinklapis, kurį laikinai (kol pilnai bus baigti svetainės paleidimo darbai ir naujoji svetainė pakeis dabartinę) galima rasti čia: https://www.linava.lt/