Keleivių vežėjams vykstantiems į Ukrainą reikia registruotis elektroninėje transporto priemonių eilių reguliavimo sistemoje

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ dalijasi reguliariais ir nereguliariais reisais į Ukrainą vykstantiems keleivių vežėjams aktualia informacija bei primena apie registracijos tvarką Ukrainos valstybinės sienos kontrolės punktuose. 

Ukrainos bendruomenių, teritorijų ir infrastruktūros plėtros ministerija, siekdama toliau optimizuoti sienos kirtimo procesą, neseniai informavo, kad toliau plečia „Elektroninės transporto priemonių eilių reguliavimo” sistemą. Taigi, kaip buvo informuota ir priminta mūsų šalies Susisiekimo ministerijai bei vežėjų organizacijoms, buvo suplanuota įvesti būtinybę registruotis sistemoje ir visiems autobusams, vežantiems keleivius per pasienio kontrolės punktus su kaimyninėmis Ukrainai valstybėmis. 

Kaip rašoma Ukrainos bendruomenių, teritorijų ir infrastruktūros plėtros ministerijos atsiųstoje informacijoje, tai reiškia, kad vežėjas, vykdantis tarptautinį keleivių vežimą kelių transportu, prieš kirsdamas Ukrainos sieną turi iš anksto užregistruoti atitinkamą reisą. 

Atkreipiamas dėmesys į tai, kad šis reikalavimas bus taikomas visiems kelių vežėjams, kurie vykdys reguliarų ar nereguliarų keleivių vežimą per bet kurį kontrolės punktą.

Apie viską plačiau ir elektroninės Ukrainos sienos kirtimo eilės – paspaudus šią nuorodą. Naudojimosi elektronine eilių sistema instrukciją vežėjams (anglų kalba) rasite šioje nuorodoje.