Kviečiama dalyvauti verslo misijoje Uzbekistane ir užmegzti naujų kontaktų

Asociacija „Linava“ kviečia savo narius dalyvauti rugsėjo 21-22 d. vyksiančioje verslo misijoje į Uzbekistano sostinę Taškentą, kurioje numatyti susitikimai su transporto ir logistikos įmonių atstovais, naujų bendradarbiavimo galimybių aptarimas.

„Šiuo neapibrėžtumo laikotarpiu kviečiame narius pasinaudoti galimybe užmegzti naujų ryšių su potencialiais partneriais Uzbekistane. Centrinės Azijos šalys yra sparčiai augančios rinkos, krovinių pervežimo kelius Lietuvos vežėjams yra naudinga diversifikuoti, todėl siūlome įmonių vadovams pasižymėti šią datą savo darbo kalendoriuose“, – sako Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ Inovacijų ir transporto politikos sekretorius Andrius Burba.

Jis atkreipia dėmesį, kad dalis Lietuvos transporto bendrovių jau yra įsteigusios bendras įmones su Uzbekistano kolegomis, todėl dvejojančius, ar verta dirbti Centrinės Azijos rinkose, kviečia dalyvauti verslo misijoje ir išsiaiškinti dominančius dalykus nuvykus į Taškentą, ten tiesiogiai pasikalbėti su potencialiais partneriais.

Rugsėjo 22 d. Taškente bus atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, todėl verslininkai galės pabendrauti su garbės konsulu Faruchu Kadyrbekovu. Naujas konsulatas padės sustiprinti mūsų šalies verslo bendradarbiavimą su Uzbekistano kolegomis, tikimasi, kad atidarius konsulatą, paspartės ir vizų išdavimo procesas Lietuvoje dirbti norintiems vairuotojams iš Uzbekistano.

Šiuo metu sudarinėjama verslo misijos programa. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis el. paštu andrius.burba@linava.lt arba skambinti telefonu 8 680 84469.

Priminsime, kad „Linava“ teikia ekspertines paslaugas Uzbekistane šios šalies susisiekimo ministerijai ir vietinei vežėjų asociacijai „AIRCUZ“ įsteigus specialią vairavimo mokyklą, kuri rengia tarptautinę kvalifikaciją įgyti siekiančius tolimųjų reisų vilkikų vairuotojus. Mokykla jau pradėjo rengti pirmąsias vairuotojų grupes. Planuojama, kad ateityje joje vienu metu galės mokytis apie 1500 tolimųjų reisų vairuotojų. Tikimasi, kad tai padės spręsti tolimųjų reisų vairuotojų trūkumo problemą, o dalis specialistų įsidarbins ir Lietuvos įmonėse.