Kviečiame dalyvauti Tarptautiniame Transporto Inovacijų forume

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ dalijasi Transporto inovacijų asociacijos kvietimu dalyvauti viename iš didžiausių bei reikšmingiausių Baltijos regione transporto ir logistikos sektoriaus renginių – „Tarptautiniame Transporto Inovacijų forume 2022“.

Rinkoje susiklostę pokyčiai po Covid pandemijos, geopolitiniai pokyčiai, nutrūkusios tiekimo grandinės, žaliasis kursas ir skaitmenizacija, proveržio inovacijos – visa tai neabejotinai keičia transporto ir logistikos veidą, ateitį, verslo vystymo kryptis bei perspektyvas, o vadovams ir transporto srities specialistams sprendimus reikia priimti jau dabar.

Tad jau spalio 20-21 dienomis LITEXPO, Vilniuje vyksiančiame „Tarptautiniame Transporto Inovacijų forume 2022“ pasisemsite idėjų, kaip valdyti verslą šiais neapibrėžtais laikais, turėsite galimybę susitikti ir pabendrauti su pasaulinio lygio inovatoriais ir sektoriaus lyderiais.

Daugiau informacijos apie Forumą rasite https://transportoforumas.lt/


Bilietus galite įsigyti bilietus su specialia 15 % nuolaida panaudojus kodą TIF15 

Individualius bilietus įsigyti galite paspaude šią nuorodą.

Jei surinksite didesnę nei 5 žmonių komandą, galėsite savo įmonei gauti įmonei specialią grupinio dalyvavimo nuolaidą.


Jei turite klausimų dėl dalyvavimo Forume arba bilietų įsigyjimo, rašykite info@tiasoc.eu arba skambinkite telefonu +370 602 34 794