Kviečiame į birželio mėnesį organizuojamą „Regitra“, LTSA ir LINAVA nuotolinį susitikimą

Birželio 27 d. 13 val. LINAVA organizuoja nuotolinį susitikimą su „Regitra“ ir Lietuvos transporto saugumo administracija (LTSA) dėl liepos 1 d. įsigaliojančios naujos „Regitra“ paslaugos – vairuotojo kvalifikacijos kortelių išdavimo.

Norint dalyvauti šiame susitikime jums reikia parašyti laišką į office@linava.lt su savo įmonės pavadinimu ir kontaktiniais paštais žmonių, kurie dalyvaus pokalbyje. Žinutėje taip pat prašytumėme iš anksto pateikti norimus užduoti klausimus LTSA ir „Regitra“ atstovams.

Nuo šių metų liepos 1 d. „Regitra“ pradės teikti naują paslaugą – išdavinėti vairuotojo kvalifikacijos korteles. Jos bus skirtos tiems vairuotojams, kurie užsiima komerciniu keleivių ar krovinių vežimu sunkiasvoriu transportu ir jų vairuotojo pažymėjimuose nėra galimybės įrašyti 95 kodo. Kitaip tariant, šios kortelės bus išduodamos daugiausiai vairuotojams iš trečiųjų šalių arba asmenims, kurie nėra nuolatiniai Lietuvos gyventojai.

Vairuotojai, kurie užsiima komerciniu keleivių ar krovinių pervežimu sunkiasvorėmis priemonėmis, privalo turėti dokumentą, įrodantį jų kvalifikaciją verstis šia veikla. Dėl šios priežasties įprastai į vairuotojo pažymėjimą yra įrašomas 95 kodas. Jis suteikia teisę asmeniui ES šalyse vežti krovinius ar keleivius C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D, DE kategorijų automobiliais ir priekabomis komerciniais tikslais, t. y. dirbti krovinių ar keleivių pervežime.

Jei turite klausimų dėl kvalifikacijos kortelių, mielai kviečiame jungtis į pokalbį.