Kviečiame į lapkričio 29 d. organizuojamą nuotolinę informacinę sesiją Lietuvos vežėjams

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ dalijasi Europos darbo institucijos kvietimu į 2022 m. lapkričio 29 d. kartu su socialiniais partneriais organizuojamą nuotolinę informacinę sesiją Lietuvos vežėjams, kurios tikslas – didinti informuotumą apie vairuotojų komandiravimą, vairavimo ir poilsio laiko taisykles, atsakyti į vairuotojų ir vežėjų informacinius poreikius. 

Informacinė sesija Lietuvos vežėjams planuojama nuotoliniu būdu 2022 m. lapkričio 29 d. 14.30 val. (Lietuvos laiku).

Sesijos metu:

  • Europos Komisijos atstovas pasidalins informacija apie vairuotojų komandiravimo, vairavimo ir poilsio laiko taisykles, kylančias iš Mobilumo paketo nuostatų;
  • Belgijos, Švedijos ir Prancūzijos atstovai pasidalins informacija apie darbo užmokesčio vairuotojams nuostatas jų valstybėse bei atsakys į vežėjams kylančius klausimus, susijusius su nacionalinėmis nuostatomis dėl vairuotojų komandiravimo;
  • Lietuvos institucijų atstovai pasidalins vežėjams aktualia informacija apie Lietuvos teisės aktų nuostatas dėl darbo užmokesčio ir dienpinigių mokėjimo.

Vežėjai kviečiami registruotis į šią sesiją iki 2022 m. lapkričio 24 d. naudojantis toliau pateikta nuoroda https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/InformacinesesijavezejamsLT (ne daugiau kaip 2 dalyviai nuo įmonės).

Dalyvių skaičius ribotas. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta artėjant susitikimui.

Tiksli renginio programa – šioje nuorodoje: ELA Roadshow_Employer event LT programa