Kviečiame vykti į tarptautinę transporto ir logistikos parodą

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ visus asociacijos narius kviečia apsilankyti didžiausioje pasaulyje, tarptautinėje logistikos, mobilumo, IT ir tiekimo grandinės parodoje Miunchene (Vokietijoje). Norintiems sudalyvauti parodoje „Linava“ siūlo jungtis prie organizuojamos bendros kelionės.

Kelionei prašome registruotis užpildant šią formą: https://forms.office.com/e/k8vAYJLJk6

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis šiuo el. paštu: linas.repecka@linava.lt

Registracijos terminas – dvi savaitės. Pilnas pasiūlymas su tikslia kelionės kaina bus pateiktas paaiškėjus bendram į parodą vykstančiųjų skaičiui.

Apie parodą:

„Transport Logistic“ paroda yra didžiausia tarptautinė paroda logistikos, informacinių technologijų, tiekimo grandinės bei transporto valdymo ir technikos srityje. Ji vyksta nuo 1978 metų, Vokietijoje – Miunchene. Organizuojama kas dvejus metus. Dalyviams ji padeda tobulinti savo žinias ir praplėsti partnerių bei klientų ratą.

Praėjusioje parodoje savo paslaugas joje pristatė net 2 162 eksponentų iš 62 šalių, parodoje apsilankė virš 60 tūkst. specialistų iš 123 šalių.

Parodoje galima gilintis ir daugiau sužinoti apie krovinių gabenimą ir logistikos paslaugas, vidaus logistiką, sandėlių vadybos sistemas, krovinių gabenimo konteineriais sistemas, IT/Telematiką, elektroninį verslą, telekomunikacijas ir t.t.

Daugiau informacijos apie parodą rasite svetainėje: http://www.transportlogistic.de/en