Kvietimas dalyvauti jungtiniame Lietuvos vežėjų stende parodoje „TransLogistica 2022 Uzbekistan“

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ partnerė – bendrovė „Bunasta“ – kviečia mūsų šalies transporto ir logistikos sektoriaus įmones, vežėjus bei ekspeditorius 2022 m. lapkričio 2-4 d. dalyvauti jungtiniame Lietuvos vežėjų stende parodoje „TransLogistica 2022 Uzbekistan“, Uzbekistano sostinėje Taškente ir atstovauti Lietuvos logistikos sektorių parodoje.

„TransLogistica 2022 Uzbekistan“ – svarbiausia Uzbekistano tarptautinė prekybos paroda, kurioje dalyvauja rinkos lyderiai ir tarptautiniai pramonės ekspertai, skatinantys logistikos sistemų tobulinimą, transporto infrastruktūros plėtrą, inovacijų taikymą transporto ir logistikos srityje. Parodą atidarys Uzbekistano transporto ministras. Tikimasi, kad joje, kaip ir kasmet, dalyvaus daugiu nei 7 000 specialistų iš daugiau nei 15 pasaulio šalių.

Verslo kelionės metu vyks ne tik paroda, bet ir susitikimai, verslo pusryčiai su Uzbekistano vežėjais, verslo ir pramonės atstovais. Šią verslo kelionę bendradarbiaujant su Uzbekistano Garbės konsulu organizuoja bendrovė „Bunasta“.

Kviečiame asociacijos narius ir kitas susidomėjusias įmones, kurioms aktuali verslo plėtra į Uzbekistano rinką jungtis į bendrą verslo kelionę ir dalyvauti parodoje. Susidomėjusius prašome iki spalio 10 d. kreiptis į „Bunasta“ atstovę kontaktais: vitalija.lesciauskiene@bunasta.eu arba tel. +370 687 85676 (Vitalija Leščiauskienė, Rinkodaros projektų koordinatorė).

Taip pat asociacijos partnerė džiaugiasi ką tik sėkmingai įvykusia verslo misija Kazachstane, kurios metu dalyvavo tarptautinėje parodoje TransLogistica Kazakhstan 2022. Parodoje jungtinis įmonių stendas laimėjo geriausio stendo apdovanojimą.

Apie įvykusią verslo misiją ir dalyvavimą parodoje pasakoja bendrovės „Bunasta“ įkūrėjas Jurgis Adomavičius. Nuoroda į video čia: https://youtu.be/abjIFASkSZ0 .