Asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Z. Buivydas lankėsi Palenkės vežėjų asociacijos Naujametinėje konferencijoje

Sausio 20 d. Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas Palenkės vežėjų kvietimu lankėsi Bialovežos miestelyje vykusioje Palenkės vežėjų asociacijos Naujametinėje konferencijoje. Joje buvo aptarti mūsų kaimyninės šalies vežėjų praėjusieji metai, o taip pat nauji iššūkiai bei pokyčiai, susiję su transporto sektoriumi.

Pasak Z. Buivydo, be to, kad kaimyninėje šalyje vykusioje konferencijoje buvo puiki galimybė vieniems su kitais pasidalinti itin naudinga patirtimi, konferencija dar aiškiai parodė ir tai, koks reikšmingas yra glaudus bei draugiškas valdžios bendradarbiavimas su verslu.

„Verta pabrėžti, kad konferencijoje dalyvavo ne tik Lenkijos vežėjai, bet ir svarbių valdžios institucijų atstovai. Ir visi jie vieni kitiems dėkojo už bendradarbiavimą, įteikė apdovanojimus. Pasidžiaugta, kad jie geba vieni kitus ne tik išklausyti, tačiau ir girdėti. Įdomu tai, kad Lenkijoje vežėjai su valdžios atstovais detaliai aptarti padėtį ir pasidalinti rezultatais susitinka kiekvieną metų ketvirtį. Manau, kad tai yra puikus pavyzdys, kaip turi vykti produktyvus bendradarbiavimas“, – teigia Z. Buivydas.

Konferencijoje dalyvavo Palenkės vežėjų asociacijos prezidentas Vladyslav Žero, Palenkės vežėjų asociacijos viceprezidentas Ježy Jurkin, Palenkės vežėjų asociacijos direktorius Mikolaj Linkevič, Palenkės vaivadijos vaivada Bohdan Paškovski, Asociacijos BAMAP Gardino m. direktorius Jevgenij Jacukevič, vyriausiasis kelių transporto inspektorius Alvin Gajadhur.