„Linava“ įspėja narius – nuo rugpjūčio 16 d. laikinai uždaromi kai kurie JK sausumos patikros punktai

Nuo rugpjūčio vidurio bus laikinai uždaryti kai kurie Jungtinės Karalystės (JK) sausumos patikros punktai. Apie tai „Linavą“ informavo Jungtinės Karalystės ambasada Lietuvoje.

Ebbsfleet, North Weald ir Warrington sausumos patikros punktai, kuriuose atliekami muitinės ir dokumentų patikrinimai pervežant prekes iš JK ir į ją, bus uždaryti nuo rugpjūčio 16 d. 00:01 val. iki rugpjūčio 19 d. 23:59 val.

Jei šiuo laikotarpiu reikės apsilankyti sausumos patikros punkte, vežėjai privalės vykti į Sevington arba Holyhead sausumos patikros punktą.

Vykstant į sausumos patikros punktus, kurie nurodyti laikotarpiu bus uždaryti, vežėjai bus nukreipiami į Sevington arba Holyhead sausumos patikros punktą. Dover Western Docks ir Stop 24 nurodytu laikotarpiu nebus uždaryti, tačiau šiose vietose nebus teikiamos HMRC paslaugos.

Kaip ir iki šiol, Sevington sausumos patikros punktas negali priimti gyvų gyvūnų. Transporto priemonėms, kurioms reikalingi muitinės procesai, susiję su gyvais gyvūnais Pietryčių regione, turės atvykti į vieną iš šių vietų:

• Dover Western Docks, Freight Clearance Centre, Cruise Terminal 1, Lord Warden Square, Dover CT17 9DH

• Stop 24, Folkestone Services, Junction 11, M20, Hythe, Kent, CT21 4BL