„Linava“ kviečia savo narius dalyvauti verslo misijoje Kazachstane ir užmegzti naujų kontaktų (atnaujinta)

„Linava“ kviečia asociacijai priklausančius vežėjus dalyvauti Lietuvos verslo misijoje Kazachstano mieste Almatoje, kuri vyks rugsėjo 17-23 d. Vizito metu numatyti susitikimai su šios šalies verslininkų asociacijų atstovais, Lietuvos generalinio konsulato Almatoje darbuotojais, tarptautinės parodos “Transportas ir logistika” (https://translogistica.kz/ru/) lankymas. Pirmų trijų užsiregistravusių įmonių atstovai, atitinkantys nustatytus smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) įmonėms taikomus kriterijus, galės gauti beveik 1 tūkst. eurų siekiančią kompensaciją.

Misijos metu planuojami susitikimai su Kazachstano transportininkų sąjungos „KazLogistics“, Kazachstano nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Almatos miesto skyriaus atstovais, bus lankoma tarptautinė transporto ir logistikos paroda, vyks savarankiški dalykiniai pokalbiai su parodos dalyviais, kurių metu bus galima užmegzti naujus verslo ryšius. Taip pat numatytas susitikimas su Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Almatoje atstovais, su kuriais bus galima aptarti klausimus, susijusius su Kazachstano rinka.

„Kviečiame Lietuvos vežėjų įmones, dirbančiais su Kazachstano rinka arba galvojančias ten dirbti, dalyvauti šioje verslo misijoje. Be to, smulkios ir vidutinės įmonės galės gauti dalinę išlaidų už šią kelionę kompensaciją, jei įmonė atitiks nustatytus kriterijus“, – sako Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas.

Misiją koordinuojančios Lietuvos pramonininkų konfederacijos Verslo tarybų direktorius Remigijus Kabečius pabrėžia, kad į kompensaciją galės pretenduoti nuo trijų iki penkių smulkių ir vidutinių vežėjų įmonių, kurios užsiregistruos į šią verslo misiją pirmiausiai ir atitiks žemiau nurodytus kriterijus bei joje dalyvaus visas misijos dienas. Bus kompensuojama tik vienam dalyviui nuo įmonės – kompensacijos suma galės siekti iki 958 eurų.

Norėdama gauti kompensaciją, įmonė turės atitikti specialius kriterijus – patekti į smulkaus ir vidutinio verslo kategoriją, per trejų finansinių metų laikotarpį nebūti gavusi paramos už daugiau nei 100 tūkst. eurų, nepatekti į sunkumų turinčių įmonių kategoriją. Išsamūs komentarai, kokios įmonės galėtų pretenduoti į kompensaciją, pateikiami šiose skaidrėse: https://lvpa.lt/upload/files/Atitikties%20valstybės%20pagalbos%20reikalavimams%20įvertinimas%202022-06-28%20Gytis%20PETRUKAITIS.pdf

R. Kabečiaus teigimu, preliminari vieno žmogaus dalyvavimo verslo misijoje kaina – įskaičiuojant kelionės bilietus, apgyvendinimą, dalinį vietos transportą, organizavimo paslaugas apie 2000 Eur. Šią sumą reikės sumokėti iš anksto, iki rugpjūčio 17 d., Lietuvos pramoninkų konfederacijai.

Preliminari verslo misijos programa pridedama čia: 2022.09.17-22 d. PROGRAMA_LPK verslo misija į Almatą_projektas 08.03 d. (2)

Vežėjų įmonės, norinčios dalyvauti šioje misijoje, kviečiamos iki 2022 m. rugpjūčio 12 d. užpildyti dvi specialias deklaracijas (SVV statuso deklaracija pildymui; Vienos_imones_deklaracija_pildymui) ir jas atsiųsti el. paštu – office@linava.lt ir simonas.mockevicius@lpk.lt.

Esant papildomų klausimų dėl verslo misijos, prašome kreiptis el. paštu remigijus.kabecius@lpk.lt, mob. +370 698 20198.