„Linava“ žengia skaitmenizacijos keliu: tęsia projektą „Green Mile“

Asociacija „Linava“ aktyviai žengia skaitmenizacijos keliu, siekiant prisidėti prie tvarumo ir aplinkosaugos tikslų įgyvendinimo transporto ir logistikos sektoriuje. 

Šiuo metu „Linava“ įgyvendina ambicingą projektą „Green Mile“, kuriuo bus siekiama mažinti sektoriaus veiklos poveikio aplinkai. Projekto įgyvendinimą padeda vykdyti tarptautinė informacinių technologijų bendrovė „Laldinsoft Ltd“. 

Antradienį bendrovės atstovai Omer Arshad ir Andrey Suboch viešėjo „Linava“ biure, kur kartu su asociacijos komanda aptarė projekto pažangą ir tolimesnius žingsnius.

„Green Mile“ projekto tikslas – sukurti pažangų integruotą IT sprendimą, kuris leistų efektyviai stebėti ir kiekybiškai įvertinti vežėjų sukeltą anglies dioksido (CO2) išmetimą. Ši sistema ne tik padės įmonėms suprasti savo veiklos poveikį aplinkai, bet ir skatins imtis veiksmų jo mažinimui.

„Bendradarbiavimas tarp „Linava“ ir „Laldinsoft Ltd“ prasidėjo 2023 metais, o per šį laikotarpį buvo sėkmingai užbaigtas pirmasis etapas. Susitikimo metu aptarėme atliktas pirmojo etapo veiklas, pasitvirtinome tolimesnę projekto veiksmų eigą, įskaitant IT sprendimo testavimo darbus. Šie darbai yra būtini siekiant užtikrinti, kad sistema veiktų sklandžiai ir atitiktų visus vartotojų bei aplinkosaugos reikalavimus”, – komentuoja „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas.

„Linava“ yra įsipareigojusi ne tik skaitmenizuoti savo narių veiklą, bet ir skatinti ekologiškesnį transporto sektoriaus vystymąsi Lietuvoje, tokiu būdu prisidedant prie švarios ir tvarios ateities kūrimo.