Nemokama krovinių ekspedijavimo platforma: užmirškite krovinių biržas, bei tarpininkus

Krovinių ekspedijavimas, visuomenėje dažnai suvokiamas kaip elementarus krovinių gabenimas iš taško A į tašką B. Tačiau jei pažvelgsime į šį reiškinį detaliau, pamatysime, kad tai yra labai kompleksiškas bei sudėtingas logistikos procesas, apjungiantis aibę dedamųjų.

Ekspeditoriaus paslaugomis naudojasi verslai, kurie nori sutaupyti laiko, bei pinigų. Kitu atveju, jiems reiktų investuoti į personalą, kuris turėtų išmanyti daugelį kintamųjų t.y.:

 • Organizuoti krovinio pervežimą
 • Sutvarkyti visus su krovinio gabenimu susijusius dokumentus
 • Stebėti krovinio transportavimą realiuoju laiku ir nuolat komunikuoti su vežėju ar kitais atsakingais asmenimis
 • Pasirūpinti finansiniais atsiskaitymais
 • Konsultuoti klientus, patarti, padėti apsispręsti ir priimti sprendimus krovinio gabenimo kontekste
 • Planuoti maršrutus

Šie išvardinti kintamieji yra pagrindinė priežastis, kodėl įvairios pramonės šakos, tokios kaip, gamintojai ar mažmenininkai bei visa tiekimo grandinė, naudojasi krovinių ekspedijavimo paslaugomis. Tačiau, kaip ir kiekvienoje sferoje, atsirinkti tinkamus partnerius gali būti itin sudėtinga. Šiame straipsnyje aptarsime kodėl skaitmeninės krovinių ekspedijavimo platformos dominuoja prieš  krovinių biržas, ekspedijavimo tarpininkus bei kitus panašias paslaugas teikiančius rinkos dalyvius.

Logistikos sektoriaus transformacija

Vykstanti logistikos sektoriaus transformacija ar net revoliucija įgauna pagreitį, nors ir nėra ypatingai greitai vykstantis reiškinys. Senamadiška ir tarpasmeniniais santykiais grįsta rinka juda inertiškai ir sunkiai mokosi naujų įgūdžių. Skaitmeninė transformacija nėra tokia įprasta ir priimtina kaip kituose sektoriuose. Tačiau ši tendencija pradeda įsišaknyti ir logistikoje. 

Ateinanti nauja karta nori paprastesnių ir inovatyvių sprendimų. Dažnas ieško kaip supaprastinti bei pagreitinti procesą, nes supranta, kad nuo to priklauso uždirbamų pinigų kiekis. 

Skaitmeniniai ekspeditoriai tampa daug populiaresniu pasirinkimu tarp krovinių gabenimo įmonių, ypač jei jie yra nemokami ir nereikia mokėti mėnesinių įmokų ar abonementų. Lengva prieiga, didesnis vežėjų pasirinkimas ir visiškai skaitmenizuotos paslaugos – tai tik keletas skaitmeninių ekspedijavimo platformų teikiamų privalumų. Vis dėlto įmonės dar prisibijo skaitmenizuoti savo logistinius procesus dėl įvairių priežasčių.

Taigi, apžvelkime kodėl logistikos industrijos skaitmenizacija yra neišvengiamas reiškinys, o skaitmeninės ekspedijavimo platformos, apjungiančios 360° logistikos procesą, yra kaip Damoklo kardas seniesiems rinkos dalyviams, tokiems kaip ekspedijavimo tarpininkai bei krovinių biržos.

Visos krovinių pervežimo paslaugos vienoje platformoje

Krovinių ekspedijavimas yra ne kas kita, kaip specializuota paslauga. Skirtingi tradiciniai krovinių ekspeditoriai siūlo įvairias paslaugas, kad klientų kroviniai būtų nugabenti į galutinę paskirties vietą. Tačiau, klasikiniai ekspeditoriai savo versle remiasi senamadiškais metodais. Laikui imlūs procesai, tokie kaip ilgas krovinio pervežimo patvirtinimas, reikalaujant pateikti krovinio pristatymą grindžiančius dokumentus – siunčiant originalus registruotu paštu. Taip pat, nuo gavimo datos skaičiuojamas mokėjimo terminas.

Visa tai užima daug laiko, įtraukia begalę neefektyvių sprendimų, procesų bei išauga tikimybė klaidoms. Šios išvardintos priežastys nulėmė skaitmenizacijos bangą krovinių pervežimo procese. Skaitmeninės krovinių ekspedijavimo platformos suprastina krovinių pervežimą iki tiek, kad įmonėms nebereikia turėti didelės specializuotos komandos, išmanančios krovinių pervežimo specifiką ar mokėti pridėtinius mokesčius už paslaugas kitoms įmonėms. Skaitmeninės krovinių ekspedijavimo platformos apjungia: 

 • Užsakymo suformavimas, krovinio patalpinimas į platformą
 • Automatinė sąskaita faktūra
 • Krovinio stebėjimas 24/7
 • Elektroniniai dokumentai (visi dokumentai vienoje vietoje)
 • Automatiškai nuskaičiuojami mokesčiai

Ar vis dar sunku patikėti, kodėl skaitmeninės ekspedijavimo platformos yra revoliucinis sprendimas senamadiškoje logistikos industrijoje? Jei dar ne, skaitykite toliau.

Kodėl reiktų keisti krovinių biržas ir ekspedijavimo tarpininkus į nemokamas ekspedijavimo platformas?

Pirmiausia aptarkime krovinių biržų bei ekspedijavimo tarpininkų specifiką ir kodėl jie iki šiol buvo nepakeičiami su savo siūlomomis paslaugomis.

Kas yra krovinių biržos?

Krovinių biržos, tai klasikinės skelbimų svetainės, kuriose talpinami kroviniai. Tai reiškia, kad šioje erdvėje susitinka vežėjai ir tie, kurie nori pervežti krovinius. Dažnai šiame formate vartotojai sugaišta daug laiko, nes ne visada patalpinti skelbimai būna tikri. Taip pat, šiose biržose vartotojai gali derėtis dėl geriausios kainos bei vystyti darbinius santykius su potencialiais partneriais.

Kas yra ekspedijavimo tarpininkas?

Ekspedijavimo tarpininkai  organizuoja prekių gabenimą bei dokumentų tvarkymą. Iš esmės, jie valdo mažesnę tiekimo grandinės dalį nei tarptautinių krovinių ekspedijavimo įmonės. Todėl juos geriausia samdyti mažesnėms įmonėms, kurių tiekimo grandinė nėra tokia sudėtinga.

Taupykite savo pinigus ir laiką su 360° logistikos paslauga

Daugumai įmonių svarbiausia saugumas, efektyvumas ir tikslumas. Patikimas skaitmeninis krovinių pervežimo ekspeditorius prisiima visą atsakomybę už krovinio surinkimą, gabenimą ir pristatymą. Jis padės klientui nugabenti krovinį į reikiamą vietą, teikdamas 360° logistikos paslaugą:

 • Galimybė vežti pilnus arba dalinius krovinius
 • Teikiama paslauga temperatūrai jautriems, pavojingiems ir aukštos vertės kroviniams
 • Kruopščiai atrenkami klientai ir užtikrinami savalaikiai mokėjimai
 • Vienoje vietoje galima matyti visą informaciją susijusią su kroviniu
 • Skaidri kainodara bei patikimas transportavimas

Kodėl skaitmeninė krovinių ekspedijavimo platforma yra nepakeičiamas įrankis tavo įmonei?

Skaitmeninė krovinių ekspedijavimo platforma eliminuoja daug nepatogumų, taupo laiką, kaštus bei suprastina logistikos procesus. Neužtenka šių privalumu? Be to, automatizuota dokumentacija bei galimybė stebėti krovinius išsprendžia aibę perteklinių veiksmų t.y skambučiai vežėjams, buhalteriams ir kitoms susijusioms šalims.  Tačiau tai tik keletas privalumų, kodėl jūs privalote rinktis tokias platformas kaip „Spotos“.

Sutaupomos išlaidos

Krovinių gabenimo išlaidos visada išlieka jautriausia dedamoji logistikoje. Skaitmeninė krovinių ekspedijavimo platforma jums padeda ne tik sutaupyti krovinio gabenimo kaštus, bet ir kitais automatizuotais sprendimais kaip dokumentacijos valdymas bei užsakymo suprastinimas.

Beveik be sutarčių

Įmonė, norėdama pervežti krovinius, turi pasirašyti ir tvarkyti dešimtis sutarčių. Užuot tai dariusi, ta pati įmonė gali pasirašyti vieną sutartį su skaitmenine krovinių ekspedijavimo platforma. Neapsunkinkite savo verslo ir suprastinkite procesus su „Spotos“.

Puikus klientų aptarnavimas

Skaitmeninė krovinių ekspedijavimo platforma ne tik saugiai ir su garantijomis suvaldo krovinių pervežimą, bet ir užtikrina aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą. Tai daugiau nei krovinių pristatymo įmonė, tai vienas svarbiausių konkurencinių pranašumų šioje industrijoje.

Saugumo instrukcijos

Veždami didelės vertės krovinį reikia išmanyti daug papildomų saugos reikalavimų. Skaitmeninė krovinių ekspedijavimo platforma konsultuoja, kaip kokybiškai supakuoti krovinį. Kokybiška ir saugi pakuotė garantuoja pilnaverti krovinio pristatymą į jo destinaciją.

„Spotos“ – skaitmeninė krovinių ekspedijavimo platforma

Krovinių ekspedijavimo industrija yra labai konservatyvi, kaip jau galėjote susidaryti įspūdį skaitydami šį straipsnį. Tačiau žingsnis po žingsnio šis inertiškumas yra keičiamas drąsių verslininkų ir skaitmeninių sprendimų. 

„Spotos“ – inovatyvi platforma keičianti įsišaknijusias logistikos bėdas bei transformuojanti industriją. Netgi galime teigti, kad tai yra sekantis evoliucijos etapas logistikoje:

 • „Spotos“ sujungia siuntėjus ir vežėjus, bei automatizuoja logistikos procesą visų patogumui 
 • Viskas, kas susiję su krovinių gabenimu bei logistika, galite valdyti naudodamiesi „Spotos“ platforma 

Žinome, kad jūs ir jūsų verslas nori turėti 24/7 užimtumą ir generuoti nesibaigiančias pajamas. Suprantame, kad ieškote paprastų ir jums patogių įrankių valdyti savąjį verslą, bei išnaudoti visas savo galimybes. Tad rinkitės „Spotos“ ir jūsų darbo specifiką pasikeis radikaliai.