Nepraleiskite galimybės apsilankyti tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ primena apie puikią galimybę apsilankyti didžiausioje pasaulyje, tarptautinėje logistikos, mobilumo, IT ir tiekimo grandinės parodoje Miunchene (Vokietijoje). Asociacijos nariams, norintiems sudalyvauti parodoje, „Linava“ siūlo jungtis prie organizuojamos bendros kelionės, į kurią registracija pratęsta iki sausio 26 dienos.

Kelionei prašome registruotis užpildant šią formą: https://forms.office.com/e/k8vAYJLJk6

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis šiuo el. paštu: linas.repecka@linava.lt

Šiuo metu į Miuncheną vykti užsiregistravę 12 asmenų. Pilnas pasiūlymas su tikslia kelionės kaina bus pateiktas paaiškėjus bendram į parodą vykstančiųjų skaičiui.

Apie parodą:

„Transport Logistic“ paroda yra didžiausia tarptautinė paroda logistikos, informacinių technologijų, tiekimo grandinės bei transporto valdymo ir technikos srityje. Ji vyksta nuo 1978 metų, Vokietijoje – Miunchene. Organizuojama kas dvejus metus. Dalyviams ji padeda tobulinti savo žinias ir praplėsti partnerių bei klientų ratą.

Praėjusioje parodoje savo paslaugas joje pristatė net 2 162 eksponentų iš 62 šalių, parodoje apsilankė virš 60 tūkst. specialistų iš 123 šalių.

Parodoje galima gilintis ir daugiau sužinoti apie krovinių gabenimą ir logistikos paslaugas, vidaus logistiką, sandėlių vadybos sistemas, krovinių gabenimo konteineriais sistemas, IT/Telematiką, elektroninį verslą, telekomunikacijas ir t.t.

Daugiau informacijos apie parodą rasite svetainėje: http://www.transportlogistic.de/en