Nepraleiskite progos sudalyvauti gyvai vyksiančiame, transporto sektoriui itin aktualiame seminare – diskusijoje

„Linavos“ mokymo centras siūlo nepraleisti puikaus šanso bei visus kelių transporto bei logistikos srityje dirbančius asmenis kviečia dalyvauti neeiliniame, gruodžio mėnesio pradžioje vyksiančiame seminare – diskusijoje „Darbo santykių aktualijos kelių transporto įmonėje“. Tai yra neeilinė galimybė pasisemti itin vertingų žinių, kadangi seminarą ves ir svarbiausius akcentus apie darbo užmokesčio sistemą, komandiruotės dienpinigių apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkas bei kitus panašius dalykus papasakos šios srities specialistas, advokatas dr. Justinas Usonis.

Advokatas dr. Justinas Usonis, turi labai daug patirties konsultuojant kelių transporto vežėjus darbo teisės klausimais, komandiravimo, derybų su darbuotojų atstovais, kitais transporto veiklos (Mobilumo paketo) klausimais. Jis yra darbo kodekso projekto rengimo darbo grupės narys.

Kaip teigia dr. J.Usonis, praktika rodo, jog įdomiausia seminaro dalis būna klausimai-atsakymai, tad seminaro metu jis bus ne tik pasiruošęs mielai atsakyti į visiems rūpimus svarbiausius klausimus, tačiau bus suteikta visiškai atvira galimybė padiskutuoti bei kiekvienam seminaro dalyviui pasidalinti patirtimi su kitais.

„Transporto srityje nuolat vyksta svarbių pokyčių į kuriuos nespėjus įsigilinti, vežėjai susiduria su problemomis. Tokio seminaro tikslas – ne tik pranešti vežėjams pagrindines sektoriaus darbo santykių aktualijas, bet ir kartu padiskutuoti visais rūpimais temos klausimais. Tad kviečiu atvykti į seminarą ir išsklaidyti problemas susijusias su darbo santykiais“, – sako jis.

J.Usoniui antrina ir „Linavos“ mokymo centro direktorė Nijolė Badikonienė, kurios teigimu šiandieniniame kontekste, kai transporto bei logistikos verslo atstovai susiduria su kur kas daugiau iššūkių nei įprasta, būtent tokie seminarai yra vienas iš efektyviausių būdų, kuris padeda atrasti tinkamiausius problemų sprendimo būdus.

„Linavos“ mokymo centras visada stengiasi padėti transporto bei logistikos srityje dirbantiems asmenims tobulėti, spręsti dažniausiai iškylančias problemas. Tad manau, kad tokie seminarai kaip šis yra išskirtinė galimybė atnaujinti turimas žinias, kurios leistų su darbo santykiais gana dažnai iškylančius klausimus palikti nuošalyje“, – sako „Linavos“ mokymo centro direktorė Nijolė Badikonienė.

Seminaro-diskusijos metu bus pristatytos aktualijos dėl: 

  1. Darbo užmokesčio sistemos;
  2. Komandiruotės dienpinigių apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos;
  3. Komandiruotės įsakymo;
  4. Darbo užmokesčio mokėjimo ypatumų pagal suminę darbo laiko apskaitą;
  5. Vairuotojui taikomos teisės (užsienio valstybės darbo užmokesčio ir kitų garantijų);
  6. Reikalavimų darbo laiko apskaitos žiniaraščiams;
  7. Reikalingų vietinių norminių aktų (darbo tvarkų), elektroninės komunikacijos su vairuotojais;
  8. Darbo tarybos veiklos;
  9. Kitų seminaro metu iškeltų klausimų.

Seminaro data – 2022.12.06
Seminaro trukmė – 10:00 – 13:00 val.
Seminaro vieta – „Linavos“ mokymo centras, Jankiškių 41, Vilnius.
Dalyvio mokestis – 150 Eur + PVM

Registruotis galima per šią nuorodą: REGISTRACIJA

Daugiau informacijos tel. +370 611 24413 arba el. paštu mc@linava.lt