Nepraleiskite progos sužinoti vežėjams aktualiausias naujienas: pirmas nemokamas seminaras – jau vasario 15 dieną 

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ primena, kad jau vasario 15 dieną, 10 val. įvyks pirmasis šiais metais nemokamas seminaras. Jame dalyvaus bei šalies vežėjams aktualiausiomis naujienomis apie užsienio šalių darbuotojų įdarbinimą, dokumentų teikimą ir tvarkymą, darbo sąlygas ir t.t. dalinsis ir į klausimus atsakys Migracijos departamento atstovės – vadovės Evelinos Gudzinskaitės pavaduotoja Lucija Voišnis, Kontrolės skyriaus vedėja Loreta Leimontaitė ir Imigracijos skyriaus vedėja Jolita Gestautaitė. Taip pat Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) vadovas Jonas Gricius.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu. Jam registruotis galite paspaudę šią nuorodą. Užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųsta prisijungimo nuorodą.

Vasario 15 d. seminare dalyvausiantys specialistai papasakos, kokias dažniausiai problemas jie įžvelgia vežėjų veikloje, aptars įstatymo dėl Užsieniečių teisinės padėties nuostatų taikymą (kai naikinamos vizos). 

Taip pat pasidalins patirtimi, kaip vyksta dokumentų pateikimas ir nagrinėjimas darbuotojams iš trečiųjų šalių (ypač vairuotojams), kurie nori gauti leidimus laikinai gyventi Lietuvoje. Seminare dalyvausiantiems bus papasakota ir tai, su kokiais sunkumais susiduriama, kokias klaidas dažniausiai daro dokumentus teikiantys asmenys.

Seminare taip pat dalyvaus asociacijos „Linava“ specialistai, kurie pakomentuos pranešėjų išdėstytą medžiagą. Asociacijos „Linava“ viceprezidentas Vytas Bučinskas su vežėjais pasidalins naujausiomis aktualijomis iš asociacijos, pristatys artimiausius veiklos planus.

Pasak nemokamų seminarų ciklo projekto koordinatoriaus, asociacijos „Linava“ Inovacijų ir transporto politikos sekretoriaus Andriaus Burbos, nemokamus seminarus pradėta rengti siekiant supaprastinti asociacijos narių kasdienybę. Tam, kad pasitelkiant į pagalbą savo sričių specialistus būtų kur kas aiškiau atsakyta į vežėjams nuolat kylančius klausimus. 

Asociacijos nariai kviečiami ne tik dalyvauti seminaruose ir pasisemi naujų žinių, bet ir teikti savo pasiūlymus, kokios temos šiuo metu atrodo aktualios ir apie ką būtų svarbu išgirsti, padiskutuoti ateityje.

Pasiūlymus dėl pageidaujamų nemokamų nuotolinių seminarų temų kviečiame siųsti Inovacijų ir transporto politikos sekretoriui A. Burbai el. paštu Andrius.Burba@linava.lt.