Prasidėjo informacinė kampanija vežėjams ir vairuotojams „Sąžiningo transporto sektoriaus link“

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ dalijasi aktualia informacija apie tai, kad prasidėjo Europos darbo institucijos (ELA) inicijuojama ir organizuojama informacinė kampanija „Sąžiningo transporto sektoriaus link“, kuri truks keturias savaites. Kampanijos tikslas – vairuotojams ir vežėjams išsamiau paaiškinti Mobilumo paketo reikalavimus, informuoti apie vairuotojų ir vežėjų teises ir pareigas, didinti jų sąmoningumą užtikrinant saugų eismą ir sąžiningą transporto sistemą visuose Europos keliuose.

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) kartu su Valstybine darbo inspekcija (VDI) aktyviai įsitraukia į kampanijos įgyvendinimą ir jau nuo pirmųjų dienų vyks patikrinimai šalies keliuose. Vykdomų akcijų metu LTSA ir VDI pareigūnai dalys vairuotojams informacinę medžiagą, kurioje bus pateikiami pagrindiniai reikalavimai, susiję su vairavimo ir poilsio laiko taisyklėmis bei vairuotojų komandiravimu, kurio naujos taisyklės taikomos nuo šių metų vasario 2 d.

Keturias savaites skirtingose Europos šalyse vyksianti krovininių ir keleivinių transporto priemonių vežėjams ir vairuotojams skirta kampanija koordinuojama tarpusavyje su visomis ES valstybėmis narėmis, socialiniais partneriais, valstybinėmis institucijomis.

Informacinės kampanijos metu vairuotojams ir vežėjams bus pateikiama naudinga informacija vaizdo formatu, informaciniais pranešimais, patikrinimų metu. Kviečiame sekti informaciją LTSA ir VDI interneto svetainėse ir socialiniuose tinkluose.