„Promo Cars“ dėka asociacijos „Linava“ transportas bus gerai matomas ir išsiskirs didelėje transporto masėje

Džiaugiamės galėdami pasidalinti produktyviu bendravimu su patikimu partneriu – automobilių apklijavimo paslaugas teikiančia įmone „Promo Cars“. Su partnerių pagalba nuo šiol asociacijos „Linava“ transportas taps kur kas labiau pastebimas ir dar geriau atpažįstamas.

„Patikimi partneriai kiekvienai organizacijai leidžia jaustis stipresne. Bendradarbiaudami su „Promo Cars“ būtent taip ir jaučiamės. Dėkojame jiems už pagalbą. Tai, ką jie sukūrė, viršijo visus mūsų lūkesčius“, – teigia Andrius Burba, asociacijos „Linava“ inovacijų ir transporto politikos sekretorius. 

„Promo Cars“, logotipais, užrašais ir kitais identifikaciniais ženklais apklijavo asociacijos „Linava“ nuomojamą automobilį. Tai turėtų stipriai prisidėti prie asociacijos ir jos veiklos žinomumo didinimo.

Automobilio apklijavimo projektavimas – tai preciziškumo, didelio profesionalumo ir sklandaus komandinio darbo reikalaujantis kūrybinis procesas. „Promo Cars“ buvo pasirinkti iš daugelio tokias paslaugas vykdančių įmonių, nes savo profesionalumą įrodė savo atliktais darbais. Jie yra vieni iš tų, kurie žino ką daryti, kad apklijuotas lengvasis automobilis ar vilkikas trauktų aplinkinių žvilgsnius.

Labai svarbu, kad „Promo Cars“ savo paslaugas partnerių pagalba teikia visoje Lietuvoje.

„Promo Cars“ atsižvelgia į visus poreikius: ar domina tik minimaliai paženklinti transporto priemonę, ar norima ją paversti įspūdingu reklamai skirtu plotu, kurį matytų potencialūs klientai ir partneriai Lietuvoje bei užsienyje. Jie puikiai padeda sukurti ir išsirinkti įvaizdį ar norus atspindintį automobilio apklijavimo būdą.

Projektuojant naudoja naujausius automobilių brėžinius, atsižvelgia į transporto priemonės modelį, formas ir viziją. jie Žino, kaip teisingai atlikti darbus (laikantis visų technologinių reikalavimų), užtikrinant galutinį apklijavimo ilgaamžiškumą, todėl atliktiems darbams drąsiai suteikia 12 arba 24 mėnesių (priklausomai nuo pasirinktų plėvelių) garantiją, o „Linava“ nariams ją gali prailginti dvigubai – iki 24 ir 48 mėnesių

„Promo Cars“ tapo asociacijos oficialiu partneriu, todėl „Linava“ nariams turi išskirtinį pasiūlymą: kreipiantis dėl paslaugų informuokite juos, jog esate asociacijos nariu ir gausite išskirtines sąlygas.

Specialus Promo Cars pasiūlymas Linava nariams

  • Nemokamos konsultacijos ir patarimai
  • Projektavimo ir apklijavimo darbų pirmumas
  • 20% nuolaida projektavimo darbams
  • 7% nuolaida apklijavimo darbams
  • Dvigubai ilgesnis garantinis laikotarpis
  • Operatyvus reklamos atstatymas po autoįvykio
  • Asmeninis vadybininkas

Daugiau informacijos apie specialų pasiūlymą „Linava“ nariams rasite paspaudę šią nuorodą.

Kontaktai gauti daugiau informacijos: +370 611 77037, info@promo-cars.lt