Verslo misijoje Kazachstane – nauji kontaktai ir diskusijos aktualiomis temomis

Asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas, prezidiumo patarėjas Vytautas Naudužas, asociacijos prezidentas Romas Austinskas bei asociacijai priklausantys vežėjai rugsėjo 17-23 d. dalyvauja verslo misijoje Kazachstane, kur susitiko su vietos verslo atstovais, dalyvavo tarptautiniame verslo forume „Transportas ir logistika“, diskutavo vežėjams aktualiomis temomis.

„Misijoje dalyvavo Lietuvos vežėjų įmonės jau dirbančios su Kazachstanu arba galvojančios ten dirbti. Kadangi misija yra orientuota į gyvus susitikimus ir joje vyksta daug diskusijų aktualiomis temomis, tai yra puikus būdas mūsų vežėjams geriau pažinti jau šiek tiek paliestas arba dar visai naujas kryptis – aptarti rūpimiausius klausimus, susijusius su Centrinės Azijos ir ten esančių tokių šalių kaip Kazachstanas rinkomis“, – patirtimi iš Kazachstano dalijasi Z. Buivydas.

Vizito metu įvyko dalykiškas susitikimas su „Linavai“ svarbiomis organizacijomis – su Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) generaliniu sekretroiumi Umberto de Pretto, IRU nare Kazachstano tarptautinių vežėjų automobiliais sąjunga „KazATO“, su Kazachstano transportininkų sąjungos „KazLogistics“ atstovais.

Taip pat asociacijos „Linava“ atstovai dalyvavo susitikimuose su Kazachstano bei Kirgizijos verslo atstovais. Vyko savarankiški dalykiniai pokalbiai, kurių metu užmezgami nauji verslo ryšiai. Taip pat vyko susitikimas su Kazachstano nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Almatos miesto skyrių atstovais, Lietuvos generalinio konsulato Almatoje darbuotojais, vietos lietuviais verslininkais.