TVARKA: Regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarka

2024 m. kovo 14 d. vykusiame asociacijos „Linava“ 44-ajame kongrese, jo dalyviai, išsakydami nuomones, pasiūlė šių metų asociacijos „Linava“ regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarkai kaip pagrindą  naudoti 2016 metų asociacijos „Linava“ regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarką.

Taigi, 2024 metų kovo 21 d. asociacijos „Linava“ prezidiumo posėdyje buvo nuspręsta paskelbti 2016 metų regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarka asociacijos „Linava“ puslapyje.  Tam, kad asociacijos „Linava“ nariai ją galėtų  aptarti.

Kviečiame asociacijos „Linava“ narius teikti pasiūlymus dėl Regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo  tvarkos iki š. m. balandžio 18 d. el. paštu:  office@linava.lt

Apibendrinus asociacijos „Linava“ narių gautus pasiūlymus, juos pateiksime tvirtinti asociacijos „Linava“ prezidiumui.

Kaip pastebi asociacijos „Linava“ prezidentas Romas Austinskas, asociacija „Linava“ yra stipri tuomet, kai stiprūs, aktyvūs ir drąsiai reiškiantys savo nuomonę yra ir jos nariai. Tad bendros pastangos bei darbas yra būtent tai, ko siekiant stiprinti asociacijos „Linava“ veiklą ir reikia. 

„Tik bendromis pastangomis ir būdami vieningi galime sėkmingai tęsti asociacijos „Linava“ darbą dėl kokybiškos, viso šalies transporto ir logistikos sektoriaus ateities. Pažadame, kad peržvelgsime kiekvieną asociacijos narių pateiktą pasiūlymą dėl Regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarkos, tad kviečiame asociacijos narius būti aktyviais bei drąsiai dalintis savo siūlymais“, – teigia R. Austinskas.