Nariai kviečiami dalyvauti neeiliniame „Linavos“ kongrese

Asociacijos „Linava“ nariai kviečiami dalyvauti neeiliniame XLI pakartotiniame kongrese, kuris įvyks jau šį ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., Kėdainių arenoje (J.Basanavičiaus g. 1a, Kėdainiai). Jo metu bus tvirtinami svarbūs dokumentai, susiję su asociacijos veikla, rinkimų tvarka ir kitais svarbiais asociacijos gyvenimo klausimais.

Kongrese numatyta tvirtinti naujos redakcijos asociacijos „Linava“ įstatus, regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarkas, kongreso darbo tvarką, balsų skaičiavimo komisijos nuostatus. Plačiau apie siūlomus pakeitimus: https://www.linava.lt/naujienos/kongrese-bus-tvirtinami-dokumentai-kvieciame-susipazinti-su-svarbiausiais-siulomais-pakeitimais/

Būsimo kongreso darbotvarkėje – ir asociacijos „Linava“ patikslintų 2021 m. finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimas bei kiti svarbūs klausimai.

Registracija į kongresą – nuo 10.00 val. iki 11.00 val. Kongreso darbo pradžia – 11.00 val.

Rugpjūčio 31 d., turėjęs įvykti Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ neeilinis XLI kongresas neįvyko, nes nesusirinko reikiamas dalyvių skaičius. Iš viso dalyvauti jame užsiregistravo tik 17 asociacijos narių iš 529. Tuo tarpu kvorumui reikia 265 narių dalyvavimo.

Daugiau informacijos apie neeilinį XLI kongresą rasite: https://www.linava.lt/kongresas/

Iškilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu: office@linava.lt

Maloniai kviečiame dalyvauti!