TIR knygelių užsakymo ir pristatymo sistema yra uždara, t. y. inicijuoti užsakymus ir grąžinti TIR knygeles gali tik asociacijos „LINAVA“ narių įmonių vadovai, atsakingi asmenys arba įgaliotieji asmenys bei TIR departamento patvirtinti šių narių atstovai.

Įmonės vadovas yra atsakingas už prisijungimo duomenis. Visa prisijungimo tvarka aprašyta puslapyje „Prisijungimo tvarka ir savitarnos instrukcija

Prisijungę vartotojai gali atlikti TIR knygelių užsakymą, jei atitinka TIR sistemos taisykles.

TIR knygelių pristatymas

TIR knygelių užsakymai ir grąžinimai vyksta per kurjerinę DPD tarnybą darbo dienomis. Jei užsakymas yra peteiktas I-IV iki 15.00 val., o V iki 14.00 val. – kurjeris pradės pristatymą tą pačią dieną, o pristatys nurodytu adresu sekančią darbo dieną. Jei užsakymas pateiktas po minėtų valandų – kurjeris pradės pristatymą sekančią darbo dieną, o pristys dar sekančią dieną.

Neatvykus pas Jus kurjeriui nuo 8.00 iki 17.00 val. po užsakymo/grąžinimo pateikimo, sekančią dieną informuokite apie tai el. paštu – tiruzsakymai@linava.lt persiųsdami užsakymo patvirtinimą ir aprašydami neatsiėmimo/neįvykusio pristatymo aplinkybes.

Pastaba dėl antspaudo

Kadangi TIR knygelės prieš jas išsiunčiat iš asociacijos „LINAVA“ užsakovui privalo būti suantspauduotos įmonės antspaudais, užsakymą gali pateikti tik įmonės, jau pateikusios asociacijai „Linava“ antspaudą su įmonės rekvizitais (keturkampio antspaudo, šiuo metu naudojamo antspauduoti TIR knygeles, dublikatą).