Tarybų, komitetų sudėtis

I. Krovininio transporto taryba (21)

Vytas Bučinskas

viceprezidentas
UAB „Minjotra“

Artūras Grigaliūnas

narys
UAB „Refta“

Regimantas Ivoškus

narys
UAB „Transvera“

Izrael Kamerman

narys
UAB „Zojanus“

Sofija Kornejevienė

narė
UAB „Zojanus“

Modestas Kuklys

narys
UAB „Veka auto“

Kęstutis Leipus

narys
UAB „Utenos autotransportas“

Antanas Mažeika

narys
UAB „Antila“

Vytautas Milėnas

narys
UAB ,,Vylaista”

Viktor Monkevič

narys
UAB „Visla“

Mindaugas Paulauskas

narys
UAB „Girteka“

Linas Paknys

narys
UAB „TFA Logistic“

Vidmantas Pelėda

narys
UAB „Transekspedicija“

Marius Petraitis

narys
UAB „Volvega“

Rimantas Raščius

narys
UAB „Vilktukas“

Genadij Riabčuk

narys
UAB „Logiversa“

Andrej Soroko

narys
UAB „Transeita“

Irina Stančinskaja

narė
UAB „Stanvita“

Oleg Tarasov,

narys
UAB „Ryvatra“

Jaroslav Voitechovič

narys
UAB „Gulija“

Raimundas Jašinskas

narys
UAB „Siramis“
II. Keleivinio transporto taryba (8)

Rimantas Martinavičius

Tarybos pirmininkas
UAB „Tauragės autobusų parkas“

Vytautas Bulka

narys
UAB „Svirka“

Rimantas Markauskas

narys
UAB „Vilniaus viešasis transportas“

Alfonsas Prabišas

narys
UAB „Ukmergės autobusų parkas

Vaidas Ramanauskas

narys
UAB „Klaipėdos autobusų parkas“

Vaidas Seirackas

narys
UAB „Busturas“

Dalytė Venčkauskienė

narė
UAB „Marijampolės autobusų parkas“

Vidas Žvinys

narys
UAB „Utenos autobusų parkas“
III. Finansų ir biudžeto komitetas (14)

Anatolijus Ašmankevičius

Komiteto pirmininkas
UAB „Vitautika“

Sidonija Caron

narė
UAB „Setransa“

Zofija Kornejevienė

narė
UAB „Zojanus“

Modestas Kuklys

narys
UAB „Veka Auto“

Ričardas Lukoševičius

narys
UAB „Cargosfera“

Aušra Mecelienė

narė
UAB „Artūro transportas“

Alicija Monkevič

narė
UAB „Vislau0022

Vidmantas Pelėda

narys
UAB „Transekspedicija“

Genadijus Riabčuk

narys
UAB „Translogiversa“

Miroslav Roževič

narys
UAB „Šalauta“

Tomas Ulickas

narys
UAB „Jonavos agrotiekimas“

Jonas Urbonas

narys
UAB „Juslina“

Romas Vosylius

narys
UAB „Jotvainis“

Jonas Juodka

komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas
IV. TIR ir muitų komitetas (7)

Bronislavas Geležiūnas

Komiteto pirmininkas
UAB „Autogika“

Vytas Bučinskas

narys
UAB „Minjotra“

Genadijus Koženevskis

narys
UAB „Petva“

Andrej Soroko

narys
UAB „Transeita“

Arūnas Sukackas

narys
UAB „Barsukas“

Artūras Telmentas

narys
UAB „Telmento transportas“

Robertas Žilinskas

narys
UAB „Reritransa“
V. Teisinių ir organizacinių reikalų komitetas (18)

Romas Vosylius

Komiteto pirmininkas
UAB „Jotvainis“

Romas Austinskas

UAB „Autopaslauga“

Stasys Bartkus

UAB „Barsukas“

Vytas Bučinskas

UAB „Minjotra“

Zenonas Buivydas

UAB „Gravista“

Sidonija Caron

UAB “Setransa”

Bronislavas Geležiūnas

UAB „Autogika“

Irena Griciūtė

A. Griciaus įmonė

Mindaugas Kapleris

UAB „Samarina“

Artūras Kaušikas

UAB „Blokas“

Valdas Miliukas

UAB ,,Rosteka”

Viktor Monkevič

UAB „Visla“

Vidmantas Pelėda

UAB „Transekspedicija“

Vidmantas Petkevičius

UAB ,,Vidcargo”

Rimvydas Stropus

UAB „Colourstone”

Gintautas Šiaškus

UAB “Klaipėdos transekspedicija”

Oleg Tarasov

UAB “Ryvatra”

Artūras Telmentas

UAB „Telmento transportas“
VI. Ryšių su užsienio šalimis komitetas (20)

Oleg Tarasov

komiteto pirmininkas
UAB „Ryvatra“

Dainius Abramavičius

narys
UAB „Daimanta“

Anatolijus Ašmankevičius

narys
UAB „Vitautika“

Mečislavas Atroškevičius

narys
UAB „Mečys“

Tomas Baublys

narys
UAB „Transeta“

Tadeuš Jusel

narys
UAB „Agroketos transportas“

Izrael Kamerman

narys
UAB „Alka“

Zofija Kornejevienė

narė
UAB „Zojanus“

Darius Mikėnas

narys
UAB „Kamida“

Erlandas Mikėnas

narys
UAB „Vedautos autotransportas“

Aldas Motiejūnas

narys
UAB „Vantra“

Linas Paknys

narys
UAB „TFA Logistic“

Artūras Rutkauskas

narys
UAB „Solotransa“

Neringa Seržintienė

narė
UAB „Tomgina“

Irina Stančinskaja

narė
UAB „Stanvita“

Artur Vengrovskij

narys
UAB „Venpaltrans“

Albertas Vitkauskas

narys
A. Vitkausko personalinė įmonė

Jaroslav Voitechovič

narys
UAB „Gulija“

Valdas Kazlauskas

asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas

Irena Januškevič

komiteto darbo organizavimui priskirta sekretoriato atstovė
VII. Profesinio ugdymo komitetas (14)

Raimondas Vėlavičius

komiteto pirmininkas
UAB „ALTA transportas“

Raimundas Lekečinskas

narys
UAB „Kautra Cargo“

Kęstutis Petrikonis

narys
UAB „Kaducėjus“

Kęstutis Petronis

narys
UAB „Koldlita“

Alfonas Prabišas

narys
UAB „Ukmergės autobusų parkas“

Artūras Rutkauskas

narys
UAB „Solotransa“

Rolandas Sakalauskas

narys
UAB „Krovinių gidas“

Arūnas Sukackas

narys
UAB „Barsukas“

Gintaras Švenčionis

narys
UAB „Sanara“

Kęstutis Valiušis

narys
UAB „Kedavė“

Vytis Večerskis

narys
UAB „VV group“

Romas Vosylius

narys
UAB „Jotvainis“

Jonas Reičiūnas

narys
UAB „Jurlota“

Gintautas Pupalaigis

komiteto darbo organizavimui priskirtas LMC atstovas
VIII. Socialinių klausimų komitetas (9)

Artūras Telmentas

Komiteto pirmininkas
UAB „Telmento transportas“

Modestas Kuklys

narys
UAB „Veka auto“

Valdas Miliukas

narys
UAB „Rosteka“

Donatas Načajus

narys
UAB „Girteka Logistics“

Vidmantas Pelėda

narys
UAB „Transekspedicija“

Mindaugas Račkauskas

narys
UAB „Tyrana“

Viačeslav Semeško

narys
UAB „Transmiva“

Dalytė Venčkauskienė

narys
UAB „Marijampolės autobusų parkas“

Valdas Kazlauskas

asociacijos „Linava“ sekretoriato atstovas
IX. Paslaugų ir darbo su nariais komitetas (11)

Marjan Svirko

komiteto pirmininkas
Marjan Svirko

Donatas Damašas

narys
UAB „Vigidas transport“

Bronislavas Geležiūnas

narys
UAB „Autogika“

Regimantas Ivoška

narys
UAB „Transvera“

Tomas Ulickas

narys
UAB „Jonavos agrotiekimas“

Vidmantas Užpalis

narys
UAB „Transgesta“

Vytis Večerskis

narys
UAB „VV group“

Vladas Vidrevičius

narys
UAB „Transcompany“

Genadij Riabčiuk

narys
UAB „TransLogiversa“

Gintaras Švenčionis

narys
UAB „Sanara“

Zenonas Buivydas

komiteto darbo organizavimui priskirtas sekretoriato atstovas
X. Aplinkosaugos komitetas (5)

Arvidas Pajuodis

komiteto pirmininkas
UAB „Greitinga“

Sigitas Buinauskas

narys
S. Buinausko individuali įmonė

Kęstutis Leipus

narys
UAB „Utenos autotransportas“

Artūras Mecelis

narys
UAB „Artūro transportas“

Marjan Svirko

narys
UAB „Ortima“